Hayatın ortasında bir yerde sessizce yaşam devam ediyor. Nedense 2 günde hasta olmamında vermiş oldugu bir farklı ruh halindeyim. Kayboldugunu düşündügüm günlerdir veyahut fırtınanın ardından gelen sessizlik. Aslında tam terside olabilir fırtınanın derininde bir yerde en içlerinde olabilirim. Hayat herşeye ragmen akıp gidiyor kızmam gereken çok şey var o kadar çok ki bu siteyi ilk açtıgım zamanın heyecanı ile yaşadıgım her olayı burada yazardım. Neler yazmadım ki o kadar çok şeye kızdım izledigim filme, içtigim sigaraya ve benim olmayanalara aslında hayatın derininde o dönemde tam olarak ben olmayan herşeye kızdım.

Hayatta ki vizyonum nedir? Soruma cevabını bulmuş degilim gözlerim baktıgı o ışıgını kaybetmiştir belkide… Eskiden farklıydım şimdi çok farklıyım olgun veya karamsar. Freni patlamış bir kamyonun bir şekilde dogruda olsa yoluna devam ediyor vasfıylayım.

Ülke siyasetle dolu, yaşamım karmakarışık, Aksaray soguk, gönlüm dolu ve o yanımda degil. Onunla konuşmayı özledim, yagmur altında koşmayı özledim, internetten zevk almayı özledim, uyurken kendimi düşünmeyi özledim, hayal kurmayı özledim, hedeflerime koşmayı özledim, batak masasında iyi bir eli özledim, güldükten sonra ağlamayı özledim, otobüste seyahat etmeyi özledim, sigaradan zevk almayı özledim,karnımın agrımadıgı günleri özledim, uykusuzluk çekmeyi özledim, kendimi özledim…

İnternettin bende ki anlam bütünlüğünü kaybetti aynı zamanda ben ki o güvenirliğini de yok etti. Turizmde aynı şekilde benden yukarılarda bir yerlerde kaldı 1 yıl istanbulda bulundum hedefimi göremedim bile erişebilmek ise imkansız.

velhasıl…

En önemli mevzu şu an için duygularımın cümbüşü nedir ve nasıldır. Devam eden hayatın devam etmeyen olayları neler ve sonsuza uzanacak mevzular neler olacak. Beni seviyor mu yani bildigimiz “Aşk” yani bana gelenler gerçek bir aşkın damlaları mı? Görmeyeli hayli zaman oldu ona masum masum bakmayı özledim sessiz sessiz izlemeyi veya çok konuşarak kafasını agrıtmayı özledim.

ve aslında onu özledim

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Aksaray, Genel, Turizm0 CommentsViews: 32

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…