Son 1 aydır oldukça hareketli bir dönem gerçekleştiriyoruz. Şu an öncelikli olarak masamda 2 önemli proje var. Bunlar;

  • Vera Gelinlik (Çok Dilli) Online Gelinlik, Abiye Satış Platformu
  • Holimax Kullanıcı Dostu Türkiye’nin En İyi Tatil Sitesi

Her iki çalışmada oldukça komplike ve bir yığın verinin ortak yönetimini içeren sistemler bütünü. Holimax yaklaşık 18 yaşımdan bu yana devamlı inşa ettiğim Online Tatil sitesi olduğu için bazı şeyler orada daha şeffaf ve net. Çok çalışkan bir ekip tarafından devamlı yeni ve orijinal fikir üreterek ilerletilmeye çalışıyor, ki bu ekibinde bir parçası olarak Holimax.com ‘da bende orijinal neler yapabiliriz diye düşünüyorum.

Vera Gelinlik Online Alışveriş Sistemi Üzerine

Yakın zamanda Vera Gelinlik ailesi olarak Pierre Cardin markasına ait Gelinlik modellerinin satış hakkını almak bizler için heyecan vericiydi. Nitekim Pierre Cardin, Marie, Fiori, Pınar Bent gibi alanında oldukça iyi markalara ait gelinlik modellerinin satış hakkını aldık. Bunları tek mekanizmada birleştirip online satış gerçekleştirmek istiyoruz. Veragelinlik.com geçen 6 aylık süreçte “Gelinlik” aramasında 41. sıradan 27. sıraya kadar Türkiye çapında yükseldi. Bu keyifli bir ilerleme ama yeterli değil. Vera Gelinlik içinde şu an ki sitesinin bir sonraki verisyonunu planlamak zorundayız. Türkiye çapında iyi bir liste için İstanbul’da yerleşik bir mağaza olmanın önemi ise inanılmaz yüksek. Her ne kadar nüfus anlamında küçük bir şehir Aksaray’da bulunsa da Vera Gelinlik elbet bir gün tüm çalışmalarımız sonrasında ki “Yapay Zeka Algoritmamıza” çok güveniyoruz büyük bir şehirde varlık çalışması yapacaktır.

Her 2 projede de şu an oldukça yoğun bir süreç bizleri bekliyor. İşin aslı “Çok Çalışmak” cümle öbeğine anlam yüklenecek gibi duruyor. Umarım yakın zamanda her iki proje içinde çok daha somut güzel gelişmeleri paylaşıyor olurum.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…