Son dönemde Türk SEM kanadında haylice gelişmenin olduğu bir dönem yaşıyoruz. Tasarım dilinde tam anlamıyla kusursuz bir yenilik yapma çalışması içerisindeyiz. Şu an mevcut kullanılan Turksem.com tasarımı “KırmızıBeyaz ve Siyah” renk ağırlığındaydı. Bu tasarım çalışmasında daha da sadeleştirmenin kullanım kolaylığı sağlayacağını düşündük.

turksem

 

Türk SEM İş Ortağı Programı

Eski tasarım maalesef kullanışlılık anlamında biraz zayıf kalıyordu. Nitekim tasarım çizgisi 2015 yılı tasarımı olduğu için maalesef demode durmaktaydı. Hem de ana manşet alanında yer alan 5 dev görsel site açılış hızını da derinden etkiliyordu. 3 ana renk skalasında başlayıp daha sonra daha fazla bu skalanın bozulması sonucunda karmaşık bir tasarım meydana geldi.

Referans + Partner ikilisinin yanı sıra bir de iş ortaklığı yaptığımız firmaları da Referans ve Çözüm ortaklarımızın yanında yer vermeye karar verdik.

Hali hazırda İdeasoft ve Ticimax ile Türk SEM iş ortaklığı oluşturdu. Bu 2 saygın eticaret portalıyla oluşturduğumuz iş ortaklığı kapsamında anlaşma esaslarımızın yer aldığı bir bölüm Türk SEM ana sitesi turksem.com ‘da yer vermek istiyoruz.

Stajyer programımızda gelecek sene bir değişiklik yapmayı planlıyoruz. Her üniversiteden 1 kişi olacak şekilde yeniden kurgulayacağız. Stajyer programızın detayları için FSMVU (PDF) dosyasından göz atabilirler.

Bu yaz staj çalışması için Tatil.com ile entegre bir yazılım mühendisliği öğrencilerinden başvuru toplayacağız. Bu staj kapsamının WordPress Tema ve Eklenti yazabilecek mühendislik fakültesi öğrencileri olacak.

Türk SEM, Google SEO Çalışmalarında Avukat Gelişmesi

Ajansımız Hukuk Bürolarına özel bazı çalışmalara başladı. Bu duyuruyu Türk SEM Hukuk Üzerine Proje Geliştirme Çalışması sayfasında duyurdular. Bu duyuru ile beraber Avukatlara özel SEO ve Proje yönetim çalışmaları yapılacak.

Özelleştirilmiş Sektörel Çalışmaları Artırma Planları

Avukat SEO veya Sağlık Sektörü SEO çalışmaları gibi sektörel çalışmaları Türk SEM üzerinde daha fazla göstermenin doğru olacağını düşünüyoruz.

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Google, Turizm, Web Dünyası0 CommentsViews: 80

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…