2 ciddi yatırımla ve bir birinden bağımsız kadrosuyla Türkiye’de Gelinlik sektöründeki varlığımıza devam ediyoruz. Öncelikle dünyadaki önemli markalara ait modelleri derlemeye çalıştığımız perakende gelinlik mağazası markası Vera Gelinlik, diğeri ise Türkiye’nin ilk Gelinlik ve Organizasyon dergisi Gelinlik.org olarak belirtebiliriz.

Aksaray Üniversitesi Gazetecilik Bölümü ile Gelinlik.org

Aksaray Üniversitesi’nin Gazetecilik bölümü ile henüz daha iletişime geçmedim. Gelinlik.org gelişim süreci için daha çok işbaşı sisteminde dışarıdan hizmet alıyoruz. Bu sağlıklı gelişim için maalesef doğru bir süreç değil. Gelişim sürecini baştan yorumlayıp 2022 yılında Aksaray Üniversitesi Gazetecilik Bölümü ile beraber yürütmek istiyorum.

Dergi Tasarımı ve Yayını başta olmak üzere web sitesinin Gelinlik sektörünün kalbi olması için tüm çalışmaların toplamından bahsediyorum. Umarım bu konuda aklımdakileri gerçekleştirebilir ve başarılı bir çalışma ortaya koyabiliriz.

Gelinlik.org – Gelinlik Aramasında 28. Sırada

Vera Gelinlik 2024’de İstanbul’da Olmayı Planlıyor

3 temel adımı tamamlamayı veya tamamlanan adımları ise en ideal hallerine getirmek için yaklaşık olarak 2 yıllık bir zaman dilimine Vera Gelinlik olarak ihtiyaç hali içerisindeyiz. Öncelikle Türkiye’nin en iyi 2 atölyesi ile de çalışıyoruz. Bu bizim için çok büyük bir avantaj ama yeterli değil. Ürün noktasında Dünya’daki ciddi markalarla görüşmekte ve her yıl belirli miktarda dünyanın önemli Gelinlik markalarına ait ürünleri de mağazamıza getirmeye çalışıyoruz. Bu sene ciddi markalara ati bir çok modele mağazamızda yer verdik.

Yapay Zeka konusu ve algoritması bizim için çok önemli. Tüm büyük stratejimizi Yapay Zeka sistemi üzerine kurduğumuzu belirtsem yanlış olmaz. Fiziksel ve Bilişsel özelliklerin sisteme girişinin yapılması sonrasında Yapay Zeka sistemine eklenen tüm ürünler arasından en doğrusu bulunacak. Bunu yapmamızın öncelikli nedenlerinin başında İstanbul mağazasında her yıl 1.000 farklı modele yer vermek gayretinde olacağımız içindir. Bu kadar model arasından en doğrusunu bulmak için yazılım tecrübemizi tamamen yansıtıyoruz.

3. önceliğimiz ise süreç geliştirme olarak belirtebiliriz. Burada anlatmak istenen net bilgi ise alım öncesi, model seçimi, baş tasarımı ve düğün günü eylem planlarıdır. Bu konuda gelinlikler düğün günü özel bir ütüleme sistemiyle beklemekten oluşan kırışıklıklar giderken, özel bir karışımla da gelinliğin dolgusu artırılmaktadır. 2020 ve 2021 yılında ise gelinlikler teslim öncesi son aşamada özel bir dezenfekte ile teslim edildi ve ediliyor. Tam anlamıyla bu sürecinde mükemmel olduğuna emin olmak istiyoruz.

Vera Gelinlik – Gelinlik Aramasında 56. Sırada

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…