Uzun süredir birşeyler karalamak için bir şeylerin olmasını beklemekteydim. Birşeyler olmayınca yazmak ve yazacak şey bulması gerçekten zor oluyor. Bu zor olan eylemi gerçekleştirmeye kalktığım şu dakikalarda hala şuursuzca ne yazacağımı bilmiyorum. Yinede bir kaç konu başlığı altında bir kaç konuyu değet geçebiliriz. Kelebekleri sevdigimi pek kimse bilmez aslında insanlar beni kelebeklerden korkar sanıyorlar ve aslında korkarım. Korkarım lakin korkumdan daha fazla olan duyguda sevgimdir. Her insan bir çeşit varlık olmak istese kimisi aslan, kimisi kaplan ve kimisi de sinek olmak ister bende kelebek olmak isterdim.

İlk başta şu sımsıcak gülüşü sevdiğimi söylemek istiyorum. Soğuk Aksaray akşamının soguk bir saniyesinin en şefkatlı dakikalıydı. Üstü kapanan bu cümlede ancak kadife perde arasından bu kadar ışık verebiliyorum.

Konu başlıklarını sıralamaya başlayacak olursam; bu başlıklar içerisinde turizm konusu ilk başta gelir ki bu konuda gerçekten çok diyeceğim şey/şeyler vardır. Fakat içerimde bir yerlerde bir “turizm doyma günü” yaşanmaktadır. O yüzden dakikalara turizm mührü koymak istemiyorum.

Aşkın da zaten ne kadar vefasız olduğunu bildiğinizi bildiğim için bu konuya da girmek istemiyorum. Velhasıl bugüne kadar sitenin açık oldugu 2 buçuk yıllık bir zaman diliminde bir çok hatıraları ve düşünceleride siteye beraber gömdüğümüzü de biliyorsunuz. Hep anlattım ve sonuç olarak gerçek bir beyaz sayfa halindeyim.

Size bir film tavsiye etmek isterim. Son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden birisidir. IP Man isimli film benim bu zamana kadar izlediğim en güzel Çin filmi olmayıda başardı. Zaten Beyazperde okuyucularıda filme 9 puan vererek başarısınıda tescillemişler. Mutlaka izlemeniz gereken bu filmi İnternet üzerinden de bulabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Aksaray, Genel, Turizm0 CommentsViews: 33

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…