Uzun uzun zamandır beraber çalıştığımız ve bünyesinde bir birinden değerli bir çok sanatçı barındıran Backdrop Müzik ile bu sene Vera Gelinlik müşterilerine özel 2. düzenlenecek bir konser planladık. Aksaray’ın kültürel aktivite çeşitliliğini artırmak ve Aksaray’ın keyifli bir müzik şöleni yaşatmak niyetindeyiz. Bu konuda ilk önce Vera Gelinlik Sanatçı Anketi kısmında ziyaretçi ve müşterilerimize hangi sanatçıyı istediklerini sorduk. Ezici bir çoğunlukta “Tuğçe Kandemir” birinci sıradan gidiyor. Tuğçe’nin de ne kadar çok sevildiğini de öğrenmiş oldum.

Yaşar hayranıyım hatta uzun süredir Yaşar hayranıyım. 2. sırada giden Yaşar, Tuğçe Kandemir’den sonra en fazla oyun alan sanatçı.

Vera Gelinlik Özel Bilet

Daha önce Vera Gelinlik’ten ürün alanlar bu yılda bri önceki etkinlikte olduğu gibi ücretsiz ve VIP kısımda katılacak. Biletlerini almak için Aksaray Vera Gelinlik mağazalarına gelebilirler. Tarih olarak biz 4 Eylül Cumartesi 2021 gününü planlıyoruz. Pandemi sebebiyle eğer bir sorun yaşanırsa diyerekten alternatif tarih olaraksa 28 Mayıs Cumartesi 2022’yi belirledik. Neredeyse tüm çalışmalarımızı tamamladık. Net anlamda konserin durumu ise temmuzun ilk haftası belli olacak.

Konserle ilgili gelişmeler sonrasında mağazamızdan giriş biletinizi almayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Aksaray, Moda0 CommentsTags: Views: 59

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…