Nereden başlyacagımı bilmiyorum diye başlayan bir cümle ile başlıyorum. Son aylarda ispanyol.net ‘e pek kendimle alakalı yazı ekleyemedim. Kızacak birşeylerin olmayışı yazacak şeyleride hayli azaltıyor. Ama son bir kaç ayın kısa bir degerlendirmesini yapabiliriz. İstanbul macerasından sonra Aksaray’a tekrar geri döndüm. İstanbul çok zor bir şehir ve İstanbullu birine pek fazla güvenilmemesi gerekir hatta İstanbulda bir süre yaşamış birine bile bakış acınız biraz farklı olabilir. Herşeye ragmen İstanbul da ne kadar yaşaması zor olsada İstanbulda ki arkadaşlar ile aramızda sıcak dostluk bagları ile bu zor dönemleri bir şekilde atlatmayı başardık.

Tatil Sitelerine ne oldu? 

Şu an Aksaray’dayım ve uzun sürelerdir üzerinde çalıştıgım tatil sitelerimin hepsi aramalarda kayboldu. Böyle olunca Tatil sitelerini bölmeye karar verdim. Aramalarda kaybolan sitelere 1. Grup tatil siteleri diye atlandırarak onlara çalışmayı bıraktım. Tekrar kolları sıvıyarak 2. grup diye atlandırdıgım yeni tatil siteleri açtım.

Gönül yolum ne alemde

Aşk dünyam sonunda limanını bulup fırtınalardan uzak sıcak limanına yerleşti. Gönül yolculugumda hiç bir sorun bulunmuyor ve şu an için gayet mutluyum. Umarım bu mutluluk sonsuzluk ile birleşir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Aksaray, Genel0 CommentsViews: 17

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…