Türk SEM‘e 22 yıl aradan sonra ilk defa bu yıl “Mühendislik Fakültesi Özel Stajyer Programı” başlattık. Bu program çerçevesinde 3 stajyer arkadaşla beraber çalışma sürecine gideceğiz. Son dönemlerde Akademik bir makale için oldukça fazla zaman ayırıyoruz. Bu konuda ki çalışmamız tamamlanır tamamlanmaz, Google Akademik ve DergiPark‘ta yayınlayacağız.

Akademik makalelerde de Jean Dean benim oldukça yakından takip ettiğim biri. Son dönemlerde Gemini ile ilgili paylaşımlarını oldukça yakından takip ediyorum. Benzer makaleleri de Türk SEM olarak kaleme almak niyetindeyiz.

Stajyer Başvurusu Hakkında

Bu staj programımız Türk SEM için ilk defa uygulanan bir program. SEO çalışmalarımızda aktif olarak beraber çalışabileceğimiz takım arkadaşları için ilanlarımızı yayınladık. 300‘e yakın başvuru oldu ve biz buz başvurular arasından 3 arkadaşla beraber çalışacağız.

Ktun ve İnönü Üniversitesi .PDF dosyaları üzerinden ilgili ilanlara ulaşılabilir. İnönü Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencilerinden sadece Yazılım olarak değil tüm bölümlerden başvurulabilir.

Yaz Stajı ve İstanbul

İstanbul dışındaki arkadaşlar bu staj programı yaz stajı içindir. O yüzden yazın İstanbul’da kalacak yerinizi temin etmeniz gerekmektedir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Web Dünyası0 CommentsViews: 98

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…