Gelinlik Dergisi Şimdi İstanbul’da!

Ara 10th, 2021 | By | Category: Kültür Sanat, Web Dünyası

2 yıldır bu anı bekliyoruz desek yanlış olmazdı. Türkiye’nin en büyük şehrini Ankara ve İzmir’den sonra girdik. İlk listelediğimiz firmalar ise Oleg Cassini Kadıköy Mağazası ve Aysira Kadıköy Mağazası oldu. İstanbul’da ilk başlangıç semtimizse benim için bir ayrı güzel ve değerli olan 10 yılıma anlam yüklemiş olan yer Kadıköy Gelinlik mağazaları oldu.

Hızlı Yükselişine Devam Ediyor

Yıllık eriştiği kitleyi çok yakında yüzbinler olarak ifade edeceğimiz Gelinlik.org arama motoru Google’de de Gelinlik aramasında keyifli bir noktaya geldi 19. sıradan 11. sıraya kadar yükseldi. İlk sayfa için sadece 1 kişi kaldı.

Gelinlik Dergisi ve Gelinlik.org Geliştirme Süreci

Maalesef İstanbul’da olmamanın handikaplarından biriside “İçerik Geliştirme Süreçleri” yönetimi. Bu konuda kalifiye birini bulmak çok zor. Hem eli kale tutacak hem de modayı takip edecek yönümüzü ister istemez Aksaray Üniversitesi’ne çeviriyor. Umarım yakın zamanda ilgili konuda bir takım arkadaşı ile çalışmaya başlarız.

İstanbul Gelinlik ciddi bir enerji istiyoruz. Tüm ilgili mağazalar arasından en doğrusunu bulup listeleme süreci yorucu olacak gibi duruyor. Birde masada Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul var. Umarım Gelinlik.org Ankara ve İzmir’de göstermiş olduğu başarıyı İstanbul’da da sergileyebilir.

One comment
Leave a comment »

  1. Tahir kardeşim isteyipte başaramadığın bir şey ben görmedim inş. Bunda da durum değişmez ve basarirsin.

Leave Comment