Yakın zamanda Google Business kısmında firmalar için güzel bir özellik açmış ve ilgili firmalar için hazır web sitesi oluşturmaya başlamış. Uzantı olarak Business.site olan sitenin uzantısı maalesef çokta güzel durmamış. Oldukça uzun ve alışkanlık dışı bir uzantı.

Aksaray’daki gelinlik mağazamız için oluşturmuş olduğumuz Aksaray Gelinlik Business.site sayfasında site temellerini öğrenmiş olduk. Öncelikle Landing Page temelli bir sayfa oluşturuyor.

Çok Zekice

Landing Page sayfa yapısı günümüzde hala oldukça işlevsel. Firmaların Business’a giriş yaptıkları bilgileri tek sayfa üzerinden oldukça güzel bir şekilde yayınlıyor. Yaklaşık 10 farklı renk şeması bulunuyor ve herşey otomatik geliyor.

Renk Şemaları Yetersiz

Renk şemaları maalesef yetersiz. Yaklaşık 10 renk şeması vardı ve hiç biri bir gelinlik mağazasında kullanılabilecek halde değildi. İlgili kısmın geliştirmesini biraz daha hızlandırmaları gerekebilir.

  • Ürünler
  • Müşteri Yorumları
  • Güncellemeler
  • Fotoğraflar

4 temel üzerinde sayfa kurgulanmış durumda. Bu kurgulanma şuan için çok doğru. İlgili site ziyaretçisinin etkileşime geçebilmesi için Yol Tarifi ve Telefonla Arama kısmı da oldukça kullanışlı. Eğer geniş kapsamlı bir iş yapmıyorsanız ilgili Google Business.site sayfası yeni müşterilere ulaşmak için kısmi olarak yeterli olacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Aksaray, Genel, Google, Moda0 CommentsTags: Views: 74

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…