İstanbul’da 15 yıllık reklam çalışmaları sonrasında Türk SEM, Aksaray’a taşındı. Türk Search Enginer Marketing anlamına gelen firma ismimizin Türkçe anlamı ise Türk Arama Motoru Marketi‘dir. 1. dereceden hizmet alanımız Google Reklam ve Google SEO çalışmalarıdır. Konya, Nevşehir, Ankara ve Kayseri illerinde reklam hizmeti verecektir.

Türk SEM ve Aksaray Google Ajansı

Aksaray’da Google başta olmak üzere Facebook ve Diğer Popüler İnternet Siteleri üzerinde reklamlarını yayınlatmak isteyen firmalar bizlerle iletişime geçebilir.

Büyük Bölcek Cd. No:110 Aksaray / Pamucak

Tahir Dinç

0532 234 24 40

Aksaray Google Reklam Ajansı

Aksaray’da hizmet veren firmanız varsa Aksaray Reklam Ajansı sayfamızı kontrol edebilirsiniz. İlgili sayfada Türk SEM uzmanlık alanaları hakkında detaylı bilgiler verdik. Google Ads hizmetlerinden şimdi yararlanabilirsiniz. Youtube ve Görsel reklam çalışmalarınızla ilgili neler yapabileceğimizi konuşmak için mutlaka ofisimize bekliyoruz.

Türk SEM, Aksaray’a taşınma sırasında üniversiteler için ücretsiz hizmet vermekte olduğu Üniversite Sıralama Çalışmalarına aynı şekilde devam etmektedir. Bu konuda hizmet vermiş olduğu Atlas Üniversitesi çalışmasıda aynı şekilde devam etmektedir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Aksaray, Genel, Google, İstanbul0 CommentsViews: 79

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…