Aksaray‘da faaliyet gösteren Vera Gelinlik olarak yakın zamanda Niğde, Nevşehir, Konya ve Kayseri merkezli bir çok çalışmaya başladık. Fakat; Aksaray bizim kendi şehrimiz ve kendi şehrimizde en iyisi olduğumuza emin olmak istiyoruz. Hem mağaza hem ürün hemde tanıtım kanadında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu doğrultuda Aksaraygelinlik.com ‘u bünyemize kattık.

Aksaray Gelinlik Artık Vera Gelinlik

Eğer gelinlik araştırması yapıyorsanız Navigasyon Yol Tarifi bağlantısı ile yol tarifini telefonunuz üzerinden alabilirsiniz. Son dönemlerde bir çok önemli çalışmayı Vera Gelinlik olarak bünyemize kattık. Bu bağlamda hem Ulusal hemde Uluslararası çalışmalara da başladık. Gelinlik alanında Türk stilistlerin çalışmalarını ön plana çıkartmak içinde bir çok önemli çalışmamız var.

Elbette Fransız modası gelinlik sektöründe çok baskın. Fakat İzmir’de ki stilistlerimizin Fransız modacılardan daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Bunu kanıtlamak içinde elimizden geleni yapmalıyız. Bunun için farklı bir çok dilde yayınlanabilir kapsamlı bir web sitesi. Umarım bu çalışmalarımız kısa süre içinde ete kemiğe bürünür ve hedef kitle tarafından kullanılır olur.

Felsefe Geliştirme Süreci

Amerika’da üretilen XYZ ürünü Aksaray’da kullanılır yani satılırken biz Vera Gelinlik olarak uluslararası neden ürün satamayalım. Bunun için tüm fiziki koşullara ve bilişsel birikimlere sahibiz. Adımlarımızı doğru sırada attığımız taktirde buna ulaşacağımıza eminim. Bu hedeflerimiz doğrultusunda ilerlerken Aksaray başlangıç noktamızken Niğde, Nevşehir, Konya ve Kayseri illeri de hedef kitlemiz dahilinde bulunuyor. Konya, Niğde ve Nevşehir’e yüzlerce ürün gönderdik. Fakat; Kayseri’ye hala ilk satışımızı gerçekleştiremedik. Bu konuda ki ilk güzel gelişmede uluslararası dünyanın en büyük gelinlik markası olma yolculuğumuzda önemli bir virajıda geçmiş olduğumuz kanısına ulaşacağım.

Muhtemelen mağaza içerisinde kurmuş olduuğumuz Yapay Zeka sistemi bizi tüm dünyadaki gelinlik mağazaları arasında en doğru ürün bulma noktasında yüzde 1‘lik bir sisteme sokuyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Aksaray, Genel, Google, Moda0 CommentsTags: Views: 87

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…