Sektördeki varlığımızı güçlü şekilde hissettirmeye devam ediyoruz. Türkiye çapında oldukça güzel çalışmalar bu ay gerçekleşti. Öncelikle Vera Gelinlik online satış mağazasını aktif hale getirildi. Vera Gelinlik Modelleri kısmından online gelinlik mağazamızın son güncel görüntüsüne ulaşabilirsiniz.

İlgili mağaza için çekimler yapıyoruz, içerikler üretiyoruz ve tedarikçilerimizle devamlı modeller üzerinde kritik ediyoruz. Fiyatlandırma konusunda ise elimizden gelen en üst indirimi gerçekleştirdik. Şunu rahatlıkla belirtebilirim ki Türkiye çapı en uygun fiyat garantisini verebiliyoruz.

Vera Gelinlik Ziyaretçi Akışı ve Projelendirme Süreci

Çekim süreçlerinde Aksaray Fotoğrafçılık‘a da teşekkür ederiz. Google’de aramalarda pozisyonunu korumaya devam ediyor. 6. sayfada Türkiye çapında Gelinlik aramasında takılı kaldı gibi görünüyor. Bu konuda hem içerik ekibi hem fotoğraf çekim ekibi hem teknik ekip olarak oldukça fazla mesai harcıyoruz. Türkiye’nin en iyi Gelinlik Mağazası sitesini kurgulamak içinde Ferhat Altay ile de devamlı çalışmalar içerisindeyiz.

Konya Gelinlik Bayilik Başvuruları Hakkında

Vera Gelinlik’e bayilik başvurusu olarak Konya’dan 4 Karaman’dan ise 1 başvuru bu yıl içerisinde geldi. Sistemimizin tam oturması ile ilgili arkadaşlara bu konuda dönüşlerde sağlamış olacağız.


Gelinlik Dergisi Son Gelişmeleri

İçerik ekibinden 2 arkadaş teknik kısımda 1 kişi olmak üzere 3 kişilik dev bir kadroya sahip. Dergi için çok çalışıyoruz ama masamızda hala gelişim sürecine devam ettiğimiz web sitemiz Gelinlik.org var. Yakın zamanda 4 temel kriterlere sahip firmaları eklediğimiz sitemiz firmalarına Başarı Belgesi vermeye de başladık.

4 Temel listeme standartına uyan mağazaların alabildiği ve her yıl yenilenmesi gereken Başarı Belgesi şimdi mağazalar sayfasından ulaşılabilir.

Gelinlik Dergisi Gelişim Süreci ve Projelendirmesi

Hala pozisyonunu koruyor ve Gelinlik aramasında 10. sırada durmaya devam ediyor.

Fakat sıralamada ufak bir değişiklik oldu fakat bu değişiklik bziden bağımsız bir sıralama değişikliğine neden oldu.

Bu süreçte Düğün sitesini geçmek ise keyif vericiydi. İlk 3 sırada kendisine yer edinmek isteyen Gelinlik Dergisi umarım bunu başarabilir. Dergi yönetiminde Hakan Alp Türker, içerikte ise Alper Tan oldukça güzel işler başarıyor. Çok yakında röportaj serisinde önemli bir arkadaşı da Gelinlik Dergisi kadrosuna katmış olacağız. Yılda 1 kere çıkacak olan dergimizde Türkiye’deki tüm gelinlik mağazalarına ücretsiz gönderilecek. Harici olarak bireysel olarak incelemek isteyenler ise kargo dahil 20 TL ile dergiye sahip olabilecek.

Web programlamasında devamlı yenilikler yapmak istiyoruz. Bunun için sistem içerisinde bir danışman ağıda kurma alt yapısı üzerinde çalışıyoruz. Her şehre 1 “Düğün Danışmanı” atamak istiyoruz. Düğün Danışmanı sayesinde mobilyadan, düğün salonuna; gelinlikten, kuaförlere en uygun fiyat sürecini yaşatacak. Hem de tüm süreçlerde danışmanlıkta yapmış olacak. İlk düğün dansına çalıştırmaktan, pasta kesim sürecine kadar içeren bir süreç.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Aksaray, Genel, Google, Moda0 CommentsTags: Views: 105

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…