Son dönemlerde çok önemsediğim 2 projenin 2‘sinde de kritik gelişmelerin yaşandığı bir ay oldu. Global bir marka oluşturmak için çıkmış olduğumuz yolculukta Holimax.com olarak sonunda kendimizi ilk 10 sıra içerisinde yer bulabildik.

Holimax.com‘un bu keyifli yükselişinin arka planında oldukça yetenekli ekibin önemli çalışmaları yatıyor. Ekip daimi olarak yazılım ve kullanıcı deneyimini iyileştirmeye çalışmakta. Holima’i Yakın zamanda Türkiye’nin yükselen turizm markası olarak göreceğimize eminim. Nitekim bugün geldiği nokta sadece 1 yıl içerisinde oldu.

Vera Gelinlik Ne Alemde

Gelinlik aramasında 16. sırada bir süredir bulunuyor. 100’e yakın bayilik başvurusu ve geliştirdiği “En İyi Markalar” felsefesini benzersiz şekilde gerçekleştiriyor.

Katalog çekimlerine devam ettiğimiz bu süreçlerde sisteme yeni ürün ve markaları eklemeye devam ediyoruz.

Marie

Vera Gelinlik’te dünyadan en iyi markalar derken, Fransız bir çok değerli stilistlerle “Wedding Dress World” etkinliklerinde tanışma fırsatı edindik. Değerli bir çok anlaşmaya ise imza attık. Modanın öncüsü Paris‘in en değerli gelinlik tasarımcıları şimdi “Marie” için Kapalı ve Açık gelinlik çizimleri yapıyor. Çizimler Fransa / Paris‘ten dikimler Türkiye’de olacak.

Web yatırımları Marie.com.tr üzerinden olacak. Global çalışmaları ise 2 isim aldık ve .com üzerinden ilerleyecek.

Marie bu kez dünya markası olabilmek için yola çıkıyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Moda, Turizm0 CommentsTags: Views: 66

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…