Sabancı Holding‘in Aksaray açmış olduğu Brisa Aksaray fabrikasına Aksaray’da en çok sevinenlerden birisi oldum. Oldukça güzel işler yapıyorlar ve Aksaray’ın sanayisine ciddi katkıları var. Brisa, Aksaray için istihdam sağlarken aynı zamanda beklentimiz Aksaray sosyal düzenine de katkılar sağlaması.

Eğer yaşadığımız çevreyi güzelleştirmezsek bu bizi nasıl bir insan yapar?

Bir diğer konu da bir süre önce başıma gelen bazı olaylar. Nitelikli dolandırıcı demek istemiyorum. Fakat; Brisa Mühendisleri arasında ynlış bir sistem içerisine girmiş ufak bir zümre var. Elbette Brisa içerisinde ki bu mühendis arkadaşlarla dava süreci yaşayacağız. Kirli bir oyun peşinde olan Brisa mühendislerinin bu çılgın yaklaşımı Türkiye’nin önemli markası “Sabancı Holding” bünyesinde olmayı haketmiyorlar. Tüm ilgili mühendislerle ilgili veri toplama sürecimiz devam ediyor. Kendilerinin yaptıkları bu Nitelikli Dolandırıcı süreçlerini ise çok yakından isim isim topluyoruz. Dava sırasında ve sonrasında ilgili şahısların kabahatlerini net olarak ortaya döküp, Sabancı Holding’ten beklentimiz ise net. Türkiye’nin en çok okunan ulusal gazetelerinden Yeni Birlik gazetesinde konuyu gündeme getirmeden önce bu kişiler hakkında net verilere ulaşmak niyetindeyim. İlgili şebekeyi çökertip Brisa Mühendisler listesinden temizlenmesi için tüm gücümüde kullanacağım. Elbette Brisa’nın kurumsallığını sorgulamıyorum, Aksaray gibi nüfus anlamında az bir yerde, yüksek yetişmiş bilgiye sahip personel bulmakta zorlanmış olabilir. Fakat; bu durum onların yanlış kişilikte kişilerle çalışmasını gerekçe gösterilemez.

Her “Yüksek Kaliteli” kurum çalışanlarının dışarıda da kendi çalıştığı kurumu temsil ettiğini bilir. Örnek vatandaş olmasını ister. Olmayan varsa da kendi markasına aşık yöneticiler, o insanlarla yollarını ayırmasını bilir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Aksaray, Genel0 CommentsViews: 48

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…