Untad – Untad.com

Kas 9th, 2009 | By | Category: Aksaray, Ekonomi

untad

İstanbul’da bulunduğum sürelerde İstanbul üzerinde ki firmalar hakkında bazı bilgileri sizler ile paylaşmaya devam ettik. Bu süreçte Aksaray / Zonguldak ve Ankara’dan da bir kaç firma hakkında bilgileride sizlere aktaralım istedim.

Untad orta İçAnadolu’nun önemli unlu mamüllerinden birisidir. Kendi pazarında Ankara, Aksaray, Konya ve Kayseri gibi önemli yerleşim birimlerinde pazar lideri konumundadır.

Bir çok kişiye iş imkanı sağlayan Untad, kaliteyi kovulayıp zor geçen kurumsallaşma sürecini atlatmış. Bu süreçte sektöre yenilik getiren Untad yüzbinlerce lezzet takipciside edinmiş.

Bir çok kişi sağlık başta olmak üzere sağlık ve temizlik için Untad’ı seçiyor. Aynı zamanda Akdeniz kıyısında da önemli bir dilim alan Untad geçen süreçte artış gerçekleştirmiş.  Web sayfalarınıda daha interaktif bir platform haline getirmek isteyen firma, sitelerinide yenilemeye karar vermiş. Bir çok alanda ekmeklerin detaylı olarak bir kaç farklı noktadan yararlarını da site üzerinden erişebileceğimizi tahmin ediyorum.

Bu konuda ki çalışmaları yakın zamanda Untad.com üzerinde görebiliriz.

Adres: E-90 Karayolu Üzeri Yeni Otogar Karşısı
Telefon: (0.382) 215 00 50
Web: www.untad.com

2 comments
Leave a comment »

  1. Sayın ziyaretçi yazdığınız yorum kurallara uygun değildir.

  2. Teşekkfcrler Yusuf Usta.Sf6z verdiğin zamanda gedlin,hie7 kusursuz evimizin duvar kağıdı kaplama işini tamamladın.İşe başlıyorum,işi bitirdim diye hie7 alışık olmadığımız profesyonellikte bilgi verdin.Evimizi sana emanet etmekte hie7 pişman etmedin bizi.Ev gibi en ufak hatanın bile gf6zfcmfcze e7arpacağı bir yerde titiz e7alıştığın ie7in ve ustalığınla bizi fczmediğin ie7in tekrar teşekkfcr ederim.Ellerine sağlık.Yeni işlerde gf6rfcşme fcmidiyle

Leave Comment