Türkiye’nin en ciddi gelinlik markalarından birisi olmak için çıktığımız yolculuğa, Aksaray’da yeni mağazamızda devam ediyoruz. Bu süreçte genel prensiplerini belirlediğimiz süreçleri standarta bağladık ve “Gelinlik.net” sistemini entegre ettik. Bu güzel gelişmeyle beraber Vera Gelinlik, önemli bir virajı da aşmış oldu.

Gelinlik.net Esasları

Önemli bir uygulamayı devreye sokuyoruz ve uygulamaya her gelinlik modelinin standartlarını işliyoruz. Çalışma stratejimiz tam anlamıyla işin profesyonelleri tarafından belirlenen esaslar baz alınmaktadır.

Gelinlik.net Özel Uygulaması

Temel prensibimiz yüzlerce gelinlik modeli arasından en uygun modelleri listelemek. Bunu elbette profesyonel danışmalarımız gerçekleştiriyor. Fakat; ilk prensiplerde sistem şu şekilde çalışmaktadır. Vera Gelinlik (veragelinlik.com) iş ortağı Gelinlik.net uygulaması sadece Gelinlik.net üyesi gelinlik mağazalarında bulunmaktadır. Uygulama Android işletim sistemi üzerinde çalışan özel bir uygulamadır.

Uygulama çalışma esasları gelinlik modelleri ve bu modellerin gelin adayı üzerinde nasıl duracağı baz alınarak yapay zeka tarafından işlenmekte, yorumlanmakta ve bir model listesi oluşturmaktadır. Arka planda yapılan çalışma çok kapsamlıdır. Fakat; kısaca bahsedecek olursak sistem şu şekilde işlemektedir.

Gelin Adayının Fiziksel Özellikleri Sisteme Girilir.

  • Boyu
  • Kilosu
  • Vucut Tipi
  • Yüz Tipi
  • Düğün Salonu Gece – Gündüz Seçeneği
  • Hedeflenen Boy – Kilo Endeksi
  • Saç Tipi – Rengi

Ve diğer bir çok özelliği uygulamaya girilir. Arka planda her gelinliğe tanımlanan özellikler, yapay zeka tarafından çalıştırılır. Sistem oldukça hızlı çalışır ve hedeflenen gelinlik modelleri listelenir. Geri kalan süreçte ilgili tavsiye edilen gelinlikler gelin adayına sunulur. Genel prensipler Fransız ve Amerikalı uzmanlar tarafından belirlenen kabul edilmiş prensiplere dayanır. Dünyaca ünlü gelinlik stilistleri tavsiyelerince şekillendirilmiştir.

Vera Gelinlik ve Uygulama

Uygulama beta sürümünde olmasına rağmen oldukça başarılı sonuçlar edinmiştir. Gelinliğin üst tarafı, alt tarafı ve genel model numarası olarak ayrı ayrı çalışmaktadır. İlgili süreç için uzman ekibimiz sizler için ideal gelinlik modelini belirlemek için süreçte yanınızda olacaktır.

Google Play’den tanıtım amaçlı yer alan uygulamamızı indirebilirsiniz. Google Play Gelinlik bağlantısını tıklayıp ilgili uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Aksaray, Genel, Google, Moda0 CommentsTags: Views: 73

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…