Merhaba Hande,

Sınav dönemi içerisinde tanışmış olmamızın, aynı ortamı yeterince paylaşamamız ve senin yeni bir birliktelikten çıkmış olman bu yazıyı burada yazmamın temel nedenlerindendir. Sende ki farklı havayı sezmiş bulunuyorum. 4 ayrı alanda ortak noktamızın olmasıda gerçekten çok hoş, senin gibi kendisini geliştirmeye çalışan birini ereğli’de görmek benim için gerçekten bir şans oldu. Şunu en başta belirtmeliyim ki sen her türlü olumsuzluğa rağmen bir arkadaş olarak yanımda görmek istediğim birisin.

Senden hoşlanmaktan maalesef geçen zaman sürecinde kendimi alamadım. Yılbaşı günü KanalD’de ki sanat yönetmeni kız arkadaşımdan ayrıldım. Süreç hızlı bir şekilde ilerledi ve bugün beni tahmin edemeyeceğim bir noktaya getirdi. Seninle entelektüel gelişim sürecimi en iyi şekilde ilerleteceğimi de hissetmekteyim.

Mevcut durum hakkında olumsuz bir düşünce içerisindeysen bile bir arkadaş olarak varlığının devam etmesi temennisindeyim. Asil varlığının o inanılmaz güzelliği içerisinde Tahir ve Gamze olarak ortak bir kaderin parçası olabileceğimiz günü özlüyorum. İki ayrı yalnızlığın ortak bir yalnızlık içerisinde birleşmesi tüm güzel sözleri parçalardı.

Turizmde acenta gelirlerinin yarısından fazlasını yabancı acentalara verilmesine içerleyerek bu işi kendime dava olarak gördüm ve bugün turizm içerisinde varlığımı devam ettiriyorum. Turizm içerisinde bulunduğum pozisyonda da kuşkusuz bir çok otoriteye göre de en iyiyim. Hata yapmak için karşısında çok fazla şansı kalmış birisi değilim. Bir öğretmenlikle devam ederek sanat alanında ilerleme fikrimde çok belirgin. Turizm alanında aylık ulaştığım 2 milyon insan ile de çok güçlü bir oluşumum mevcut. Gerçek bir yol ayrımında asıl kızın fikirlerine bir süredir gerçek bir ihtiyaç duyuyorum.

Senin mutluluğunla meydana gelmiş geleceğin umudu içerisindeyim. Her türlü cevabını anlayışla karşılayacağımdan emin olabilirsin. Asil insanlara yakışır şekilde içimde ki duyguları asil bir insana yakışır şekliyle aktardım. Bugün bunlar seni zor durumda bırakmış ve kararsızlığa yönlendirmişse üzgünüm. Eğer bugün bu mesajları yazmıyor olsaydım gelecekte kendimi gelecekte affetmeye bilirdim.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Turizm0 CommentsViews: 15

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…