Tatilpanosu.net ‘in son dönemlerde Google üzerinde yaşadığı bazı sorunlar var. Bu sorunları aşabilmek amacıyla PageSpeed ve UX kısımlarında çeşitli yenilik çalışmaları yaptık. Yakın zamanda bu sorunların düzeldiğini görmek istiyoruz.

Tatil Rehberi Uygulaması

10.000 e yakın kullanıcısı ile Tatil Rehberi uygulaması aktifliğini korumaya çalışıyor. Bu bağlamda Google Play üzerinde 3. versiyonunu yakın zamanda yayınladı. Uygulamayı indirmediyseniz Tatil Rehberi Android Uygulaması bağlantısını kullanarak indirilebilmektedir.

Uygulama Ekran Görüntüsü

Tatil Rehberi Uygulaması

Uygulama Sitesi Tatilrehberi.org Oldu

TatilPanosu.net için çeşitli çalışmalar meydana getirsekte uygulama için gerçekleşen yenilikler için farklı bir site kurulmasının mantıklı olacağını düşündük. Bu noktada www.tatilrehberi.org domainini tahsis ettik.

Türkçe En Çok Okunan Tatil Rehberi

Uzun yıllık zaman içerisinde on milyonlarca kişi tarafından okunan Tatil Rehberi gelecekte ulaştığı kitlenin daimi kalabilmesi için içerik eklemeye de devam ediyor.

Tatilrehberi.org Alt Yapısı Hakkında

Basit kullanışlı bir site olması amacıyla çok teferruata girmeden Google Sites üzerinden yayınladık.  Temel isteklerimizi karşılayan alt yapısı sayesinde hızlı ve güvenli şekilde yayında. Tatil Rehberi Yazarları kısmında aktif yazaların bir kısmını listeledik.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Turizm0 CommentsViews: 148

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…