Türkçe ve İngilizce telefonunuzda ihtiyaç duyabileceğiniz SEO uygulamalarına bu kısımdan bahsedeceğiz. Muhtemel anlamda SEO ile ilgileniyorsanız cebinizde kendi özel uygulamalarınızı kullanabiliyor olmanızdan dolayı Android kullandığınızı düşünüyoruz. Bu sebeple bu kısımda bahsedeceğimiz uygulamalar Android linkleri içerecektir.

SEO Check

Web sitelerinizin SEO’sunu iyileştirin ve daha iyi sıralamalar elde edin

SEO Kontrolü, bir web sitesini yerinde SEO perspektifinden hızlı bir şekilde denetlemenize ve incelemenize olanak tanır. Arama motoru optimizasyonunuzu iyileştirmek için değerli bilgiler edineceksiniz.
Arama motoru yönergelerine uyum, arama motoru sıralamalarında başarı için çok önemlidir. SEO Kontrolü, ilgili tüm kriterleri analiz eder ve web sitesini sürdürülebilir bir SEO başarısı için optimize etmeye yarar.

SEO Check

SEO Sıra Takibi

SERP mojo rank tracker – Web sitelerinizin herhangi bir anahtar kelime için web’de nerede sıralandığını öğrenin ve izleyin. Masa başında olmasanız bile SEO araştırmanızı güncel tutun. Hem SEO’lar hem de sıradan site sahipleri için sahip olunması gereken bir araç.

SEO SERO Mojo

Keyword Planner

Anahtar Kelime Planlayıcı, anahtar kelimeyi araştırmak ve anahtar kelime araştırma aracı gibi etiketler oluşturmak için kullanılır. Bu anahtar kelime planlayıcıyı açıklayalım. Dijital işini dijital pazarlama yoluyla tanıtmak istemeyen kimse yok. Bu durumda, uygun SEO & ASO yapmalısınız, aksi takdirde makaleniz/videonuz veya bunun gibi bir şey ne olursa olsun asla sıralama yapamazsınız. Ve uygun SEO & ASO yapmak istiyorsanız, doğru anahtar kelimeleri hedeflemelisiniz. Çünkü yanlış anahtar kelimeyi hedeflerseniz (örnek: düşük kaliteli anahtar kelime), felaketinizin sebebi olacaktır.

SEO Keyword Planner

SEO Haberleri

Ekibinde Türkiye’nin en değerli SEO uzmanlarını barındıran Türk SEM, eğitici SEO içeriğini şimdi de SEO News APP ile paylaşıyor. Anlık SEO güncellemelerini takip edebilir, eğitici SEO bilgilerini okuyabilir ve bu içerikler hakkında soru sorabilirsiniz. Türk SEM turksem.com/seo sayfası ile ilgili App üzerinden etkileşim mümkündür.

Türkçe SEO

Learn SEO

Bu uygulama, yeni başlayanlar için etkileşimli video eğitimleri ve ücretsiz dersler aracılığıyla Arama Motoru Optimizasyonu’nu (SEO) öğrenmek için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca, bu uygulama herhangi bir kayıt işlemi gerektirmez, bu da onu son derece kullanıcı dostu ve kullanımı kolay hale getirir.

Learn SEO

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Seo reddix
Seo reddix
4 ay önce

Başarıli bir seo listesi olmuş. Tebrikler.

Paylaşın

By Categories: Google, Web Dünyası1 CommentViews: 135

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…