Ulusal ve Yerel gazete ve televizyon kanallarında köşe yazarlığı yapmayalı tam olarak 6 yıl oldu. 6 yıl önce Ntv ile yaşadığım ufak bir sorun sonrasında bıraktığım köşe yazarlığı ve gazete üzerine çalışma süreçlerimi şimdi Yeni Birlik Gazetesi gazetebirlik.com ile tekrar start verdim. İlk yazımda da okuyucu kitlesine fayda sağlayacak önemli bilgileri paylaştım.

İlk yazımda da “ÜLKEMİZE İNTERNET’TEN DÖVİZ GİRDİSİ NASIL SAĞLANIR?” başlıklı bir yazıyı kaleme aldım. Yazı hiç bir yerde kolay kolay bulamayacağınız önemli bilgiler yüzeysel bir şekilde bahsediyor.

Köşe yazarlığı konusunda uzun yıllık deneyimlerimden ve 6 yıl ara verdikten sonra Yeni Birlik Gazetesi bünyesinde olmak oldukça keyifli. Ülkemizin bu denli hızlı gelişiyor olması da yazacak çok şeyi biriktiriyor diyebiliriz.

Elbette bizler bulunduğumuz nokta itibari ile aktif ticaretin içerisinde yer alan kesimdeyiz. Yaptığım işi çok sevmemden dolayı asıl mesleğim olan öğretmenlik mesleğini de yapamıyorum. Kendi köşemde de mesleğim olan reklam, turizm ve markalaşma süreçleri ile ilgili oldukça önem teşkil eden yazıları kaleme almayı planlıyorum. Bu konularada Yeni Birlik Gazetesi üzerinden erişebilirsiniz.

Yeni Birlik Gazetesinden bahsedecek olursam daha önceki yazılarımda da bahsettiğim gibi gazete imtiyaz sahibi Avni Özgürel, genel kordinatörü ise Okan Sarıkaya‘dır.

Bundan 10 yıl önceki insanların gazeteden beklentisi ile günümüz gazete okuyan kitlenin beklentisi oldukça farklı. Şu an Yeni Birlik Gazetesi’ni tüm gazete bayilerinden bulabilirsiniz. Gazetede sadece gündemi paylaşmak değil, nedenler ve sonuçlar üzerine Türkiye’nin en değerli kalemlerine ait yazılara ulaşılabilmektedir. Yani gazetede sadece haberlere değil haberlerin üzerine kritiklerede ulaşmak mümkün. Bu bağlamda diğer tüm gazetelerden ayrıştığını söyleyebiliriz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Turizm0 CommentsViews: 64

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…