2016 yılının sonlarına doğru Avni Özgürel’in imtiyaz sahibi olduğu, Okan Sarıkaya’nın ise Genel Yayın Yönetmeni olduğu “Yeni Birlik Gazetesi” yayın hayatına başladı. Günümüz 2017 yılında tüm Türkiye’de gazete bayilerinde alınıp, okunabilir. Şunu rahatlıkla belirtebilirim ki gazete ülkede hiç kimsenin değinemediği ince ve önemli konulara rahatlıkla değinebilmekteler. Ulusal basın arasında yer alan Yeni Birlik Gazetesi ise yükseliş olarak inanılmaz önemli rakamlara ulaştı. Avni Özgürel’in ve Okan Sarıkaya’nın onlarca yıllık önemli deneyimleri başarılı bir çalışmayı doğurmuş ve sonuç olarak başarıda peşinden gelmiş görünüyor.

Yeni Birlik Gazetesi İmtiyaz Sahibi Avni Özgürel

Ulus, Milliyet, Akşam ve TRT gibi Türkiye’nin en önemli gazete ve tvlerinde gazetecilik yapan Avni Özgürel, TBT Yapımında sahibidir. Günümüze kadar TRT için bir çok zor ve önemli çalışmanında altında imzası bulunmaktadır. Günümüzde tüm çalışmalarını Yeni Birlik Gazetesi üzerine yoğunlaştırmıştır. Gündemin her zaman bir kaç adım ötesinde olmayı seven Avni Özgürel, tüm eldeki dökümanlarla geleceği yorumlamayı her zaman başarmıştır.

Yeni Birlik Gazetesinin kısa sürede önemli yükseliş sağlamasında bu temelin yattığını belirtebiliriz.

gazete-trajlari.fw

Daha önce bu konuda Yeni Birlik Gazetesi Resmi Sitesi konusunda bir kaç not düşmüştük. İlgili yazıyı paylaştığımızda Yeni Birlik Gazetesi resmi web sayfası gazete okuyucuları tarafından bulunması imkansız durumdaydı. Çünkü hiç bir şekilde İnternet ekolojisi içerisinde yer almamaktaydı. Günümüzde ise Türkiye’nin en çok ziyaret edilen siteleri arasına girmiş bulunuyor.

Genel Yayın Yönetmeni Okan Sarıkaya

Bir çok ünlü siyasetcinin basın danışmanlığını yapan Okan Sarıkaya, kalemi eline almaya Yeni Birlik Gazetesi ile karar verdi. Geçtiğimiz süreçlere baktığımız zaman bir gazete için oldukça kısa sayılacak bir süre içerisinde nice onlarca yıllık gazeteyi geride bıraktılar. Hem traj hem web ziyaretçisi bakımından Yeni Birlik Gazetesi sektörün önemli dinomalarından birisidir.

Her ne kadarda Yeni Birlik Gazetesinde Okan Sarıkaya’nın köşe yazıları olmasa da, tüm haberlerde Sarıkaya’ya ait bir etki bulunmaktadır. Anlık olarak haberleri takip etmekte istiyorsanız gazetebirlik.com web sayfası üzerinden hem köşe yazılarını okuyabilir hem de gündeme dair Yeni Birlik Gazetesi ekibi ulaştıkları haberlere göz atabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 70

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…