Türkiye’nin en genç ve yeni yayın hayatına başlayan gazetelerinden “Yeni Birlik Gazetesi” şimdi tüm gazete bayilerinden temin edilebilmektedir. Gazete, siyasi haberlerde kendi özel kadrosuyla diğer gazetelerde bulamayacağınız özel konulara değinmektedir. Şu an 33.952 satış rakamıyla Türkiye’de 28. sırada satış rakamında yer almaktadır.  Kadrosunda önemli yazarları da barındıran Yeni Birlik Gazetesi, yakın zamanda ciddi yükselişler yaşayacağını düşünüyorum.

yenibirlik

Yeni Birlik Gazetesi Temel Haber Özelliği Nedir?

Öncelikle yakın zamanda keşfettiğim “Yeni Birlik” sizlere gazetelerinde tam olarak gündeme dair en önemli haberleri sunmaktadır. Güçlü kadrosuyla tüm Türkiye’de ki gelişmeleri yakından takip ediyorlar. Bunları da günlük olarak erişebileceğiniz gazete bayilerinden temin edilebiliyor.

Web Sayfalarında Haberlere Ulaşılabilir

Yenir Birlik Gazetesi’nin resmi web sayfaları ise “gazetebirlik.com” web adresidir. Bu noktada Siteleri ise günümüz gereksinimlerini tamamen karşılayan özel bir çalışma olmuş. Peki bu yeni sitelerinde ne gibi yeniliklerle sektöre farklı yaklaşım getirmişler? Öncelikle siteleri %100 mobil ve tablet uyumlu bu durum web sayfaları için en önemli avantajlardan birisidir. İkinci önemli avantajları ise anlık haberlerdir. Bu anlık haberlere ise oldukça güzel bir arayüzle kullanıcılarına sunmaktalar.

Spor Haberleri’de Yeni Birlik Gazetesinde

Siyasi haberlerinden sonra en önemli haber alanı ise Spor haberleridir. Spor haberlerine web sayfalarından anlık olarak ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda gazetelerinden ulaşmanızda mümkün. Yakın zamanda aldığım bilgilere göre ise “Mobil Uygulamaları” Google Play Store ve Appstore üzerinden indirilebilecek.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Google0 CommentsViews: 69

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…