İnternet‘in hayatımızın bir parçası olacağını söylediğimiz zamanlarda insanlar “Akşam hangi kanalda ne var?” gibi sorular sorarlardı. Herşey zamanla değişti ve gelişti. İnternet’te ismini dahi paylaşmayan bir nesil, bir kaç yıl sonra tüm hayatını paylaşmaya başladı. Facebook, kişilerin karşısına ne çıkartacağına kendisi karar vermeye başladıktan sonra bitmeye başladı ve zamanla tozlu raflara karışacak gibi duruyor.

İnstagram ise “İnsanlar ne istiyorlarsa karşılarına çıkartmak zorundayız.” mantığı gütmekte ve kişilerin karşısına paylaşma süresine göre paylaşımları getirmektedir. Bu herkesin kendi İnstagram‘ını kendisinin belirlemesini sağladı. Aynı zamanda Facebook arkadaş sınırı, paylaşım duvarında görünmemesi gibi sorunlar oluşturduğu için üretici kitlenin İnstagram’a kaymasına neden oldu.

Bugünlerde İnternet üzerinden ürettikleri ürünleri İnternet üzerinden satmak isteyen bir çok kişi aktif olarak İnstagram’ı kullanıyor. Peki bu sayfalardan hangisi güvenli ve hangilerinden alışveriş yapmalısınız? Bu yazıda Düğün alışverişi yapmak isteyen kişilere odaklandık ve bu konuda ki İnstagram hesaplarını detaylıca inceledik. Mutlaka takip etmeniz gereken sayfaları bu kısımda sizlerle paylaşacağız.

Vera Gelinlik – Gelinlik Üzerine Paylaşımlar

Düğün adına herşeyin paylaşım listesinde olduğu fakat asıl uzmanlık alanları Gelinlik olan sayfa üzerinden sizde yeni neler var diye sektörü canlı canlı takip edebilirsiniz. Takip etmek için İnstagram Gelinlik bağlantısını takip edin.

Düğünümüz Var – Düğün Fotoğrafçısı

Düğün fotoğrafcılığı ülkemizde en iyisinin olmasını istediğim önemli çalışmalardan birisidir. İnstagram üzerindende dugunumuzvar sayfasını takip ederek sizde düğün fotoğraflarını görebilir ve kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Takip etmek için İnstagram Düğün Fotoları bağlantısını takip edin.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Moda0 CommentsTags: Views: 43

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…