Çok fazla kendi kişisel mevzularımı daldım sanırım. Son dönemlerde kendi kurdugum idole aykırı haraketlerde bulundum. Fakat artık karşımda çok tatlı bir boş bir zaman dilimi var. Bu dilimde yapmak istediklerim şunlar olacak. Birincisi uzun süredir üzerinde emek harcadıgım Turkey Tour projesine tekrar hırslandım. Üzerinde çalışmalar yaptıgım ve geçen sene bir bucuk milyonluk tatil kitlem bu sene en az 2 milyon olacak gibi gözüküyor. Şimdi acil bir maddi girdi saglamam lazım ardından ise aklımda uzun zamandır hesapladıgım adımları tek tek atacagım.

15 gün içerisinde Turizm Bakanlığı’na tekrar giderek hedeflerimde ki sapmaları ve giden dogru yerleri onlara aktaracağım. Tatil dendigi zaman sadece Türkiye’de degil tüm dünyada marka olmayı hedefleyen projem çok güzel kazançlar elde etmesinin yanı sıra birinci hedefide ülkemize bildiginiz gibi döviz girdisi saglayabilmekti.

Bu yönde ki çalışmalarım kendi nefsi duygularım yüzünden durdurmuştum. Fakat Allah’ın şefkat tokatı ile tekrar kendime geldim. Şükürler olsun ki hedeflerim ugrunda çalışırken o hedeflerden vazgeçtiginde şefkat tokatı yedim. Bu dakikadan sonra hedeflerime ulaşabilmek için devletten bekledigim destegi almaya çalışacağım eğer Turizm Bakanlığı olmazsa bu devletin son adımı olan Başbakan’a kadar uzanacaktır.

Sonuç devlet ayagında hüsran olursa son olarak özel sektöre yönelecegim. Umarım Allah hayırlısı ne ise onu benim nasibimde bahşetsin. Şu adımı bir atayım hayırlısı ile ondan sonra ki adımlarım Turizm sektöründen ayrı olup bir çok sektörde varlık çalışması içerigine girecegim. Aklımda yıllardır düzenledigim bir hayaller sonuçu sistem var. Aslında bunu ilk defa benden başka birisi duyacak. Eğer Turizm işi düşündügüm gibi giderse çok güzel sıcak para akışı olacak. O parayıda İlaç ve Tohum sektörünün gelişmesi için kullanacağım. Bu konuda ki hedefim çok yüksektir, hırsım ise artık tamamen işimden yanadır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Turizm0 CommentsViews: 23

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…