SEO’da en zahmetli kısım tüm verilere yukarıdan bakma sürecidir. Bu benim aslında SEO çalışmalarımdaki metodolojinin belkemiğini oluşturan bir süreç diyebilirim. Bu “Verilere topluca bakma” sürecini TUS sınavına hazırlıkta tıp öğrencilerinin benzer ve farkları net görebilmek için 300 – 500 sayfalık kitapları hiç uyumadan aynı gün içinde bitirmesine benzetebilirsiniz.

Tatil.com ‘un son 6 -7 aylık sürecini analiz ederken bir şey farkettim. Bazı insanlar yaptığı iş için doğarlar, sanırım SEO işi ile ben muntazam bir kesişme yaşamışız. SEO süreçlerinin her anı benim için çok keyifli bir oyun gibi.

SEO

1.740.000.000 site “SEO” içeriğini barındırıyor ve dünya üzerinde yüzbinlerce firma ilgili aramada gelmek için çalışıyor. SEO oldukça karmaşık bir sürecin ürünü. Başarı için bazen bilerek hatalı hamleler atmalı veya doğru yapılması gerkeen bir husus muntazam doğru yapmanız gereklidir. Bu bahsettiğim çümle bir işin en baştan bir strateji olarak hareket etmesi gerektiği hususudur. Başarı ancak Doğru süreçlerin, doğru sıralamada hareketi ile mümkün olur.

Türkiye’nin En Başarılı Tatil Sitesi

Türkiye’nin ilk tatil sitesi Tatil.com içerik ve genel yapı anlamında en başarılı turizm acentası. Kıbrıs otelleri konusunda da Uçak dahil paketler için özel bir ekip çalışıyor. Bu konuda da oldukça iyi bir noktada.

Ya daha iyisi?

Elbette İnternet’in bir modası var. Bu modaya uyum sağlamak değil yön vermek Tatil.com olarak olması gereken husus. Bunun için arka planda geliştirme ekibi devamlı yeni projelerle gelmekte. Bir anda ansızın Tatil.com projesinde köklü değişiklikler yaşayabiliriz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Turizm0 CommentsViews: 110

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…