Öncelikle Holimax çok güçlü bir ekibe sahip. Global anlamda güçlü bir oyuncu olmak için çıkmış olduğumuz yolculuğumuzda en kritik virajlardan birisi olan kendi iç pazarımız Türkiye içinde çalışmalarımıza kesintisi devam ediyoruz. Reklam maaliyetini misafirlerimize indirim vermek için “Öner Kazan” sistemi geliştirdik, ilgili sistemin mimarisi aynı zamanda Holimax’tir.

Holimax’in oldukça çalışkan ekibi, CRM Medya dinamikleri ve CRM Turizm birikimlerinin birlikteliği hedeflere oldukça keyifli bir ulaşım sağlıyor.

Holimax Türkiye olarak iç pazarda ana hedeflere ulaşmamızla beraber çeşitli ülkelere de giriş yapmak istiyoruz. Ülkemizin gururla bahsedeceği en iyi İnternet & Turizm yatırımı olmak istiyoruz. Booking, Air BNB, Hotels rakibi olan ve kendi tarzına sahip Holimax.

Ekibin karıncalar gibi çalışmasının doğal sonucu olarak Holimax.com hem marka prestiji hem doğal ilerleyişi hem de altyapı geliştirme süreçlerinde oldukça güzel yol aldı.

Şu an Tatil aramasında ülkemizin öde gelen turizm acentalarından Gezinomi‘yi de geçerek 14. sıraya gedi.

Dijital ekip, süreç için daha başarılı sonuçlar için Web Yazılım süreçlerini içine alan kapsamlı bir çalışma içerisinde. Bunun doğal bir çok katkısını ise önümüzdeki sezonlarda görmüş olacağız.

Atıl Durumdaki Kendi Türkçe Turizm Çalışmalarım

Turizmden tekstile geçiş yapmamın 4. yılında özlediğim turizm çalışmalarını Holimax ile tekrar gerçekleştirme keyfi içerisindeyim. Fakat; oldukça fazla atıl şekilde kalan Tatilpanosu.net için bazı içerik geliştirme süreçlerini de düşünüyorum. Bu konuda aklımdaki çalışmaları Tatil Rehberi Youtube içeriğinde kaleme almıştım.

İlgili Tatil Panosu çalışmalarıyla alakalı olarak çok sevdiğim Tatil Sepeti sahibi Suat Gücel abimiz ile de kritik etme fırsatı buldum. Daha kapsamlı ve daha başarılı Gezi, Otel ve Tatil Rehberi mantığını güçlendirecek. Hem Youtube kanadında hem de web kanadında güzel gelişmeler Tatilpanosu.net için bekliyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Turizm0 CommentsViews: 87

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…