Turizme giriş yaptığım 2006 yılı Kuşadası tatilimden bu yana yazmış olduğum binlerce makaleyi topladığımda 4-5 kitap çıkabileceğini keşfettim. Bu kadar çok fazla yazıyı tek bir sitede değil onlarca farklı sitede yazmış olduğumdan ötürü aslında ufak bir hata mı yaptım acaba diye düşünmüyor da değilim. (Albinoni – Adagio Müziği Eşliğinde) Geçen 10 yılda turizmde nice farklı düzlemlerde çalıştım. Hemen hemen bir “Reklam – Turizm” karışımı birinin çalışabileceği tüm noktalarda çalıştığımı düşünüyorum.

Kurumsal Firmalar İçin İtibar Yönetim Çalışmaları

  • Ürün, Hizmet ve Departman Bazlı Şikayet / Teşekkür 
  • Hiç Olmadığı Kadar “Medya Takip” Sistemi (Eksiksiz Medya Takip)
  • Firma İçi Personel Gelişmiş İletişim Çalışmaları
  • Müşterileri Tanımlayıcı Notlar ve Üyelik Sistemi
  • Modüler Yapı İle Gelişime Açık Sistem
  • Yüksek Kurumsal İmaj

itibar_konferansi

İtibar yönetim konusunda “Müşteri Hizmetleri Yazılımı” ile şikayet ve teşekkür mesajlarını otomatiğe bağlamak istiyorum. Bu hususta önemli çalışmalarda yapılıyor. İlgili çalışmalar itibaryonetim.com üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Kadıköy’de Günlük Kiralık Daire ve Odalar

armoni2

2016 yılında turizmci olmak bir çoğumuz için zor oldu. Rus turistlerin %98 kaybı ülke içerisinde onbinlerce kişiye tekabül eden bir işsizlik rakamını ortaya çıkardı. Nitekim bu zor günlerin bir şekilde bizler içinde bir yansıması oldu. Kadıköy’de olmak yinede her şeye etki eden oldukça güzel bir his. Eğer otel konforunda konaklama ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla yapmak istiyorsanız “Kadıköy Günlük Kiralık Oda” konusuna göz atabilirsiniz. İlgili “Kadıköy Armoni City” konaklama hizmetleri “Armoni Group” iştirakidir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Turizm0 CommentsViews: 37

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…