Holimax‘te tüm web ekibinin yeni siteye odaklandığı, altyapı geliştirme süreçli bir ayı geride bıraktık. Olabildikçe hızlı bir şekilde 2022‘de yeni sitenin hazır olması için çalışılan bir süreçten bahsediyorum. Güvenli ve bol kampanyalı bir turizm acentası için karıncalar gibi çalışıyoruz.

Yeni sitede yazılımsal olarak bir çok yeni özellikle geliyor. Türkiye ve Dünyada ilk defa kullanılacak özellikler. Fakat; ilk yayınlanma olarak bu özellikler devreye girmeyecek. Zamanla özelliklerin tek tek devreye girmesini yaşayabiliriz.

Seagul Hotel plaja yakınlığı ve doğa ile içe içe olmasından dolayı tatil düşündüğüm otellerden birisi. Herşey Dahil hizmet veren otelin muhteşemde bir plajı var. Bu sene döviz kurundaki çılgın yükseliş piyasada büyük değişikliklere yol açtı. Siz yine de 15 Aralık ile 15 Ocak arasında erken rezervasyonlarınızı yapmaya bakın.

Umarım en yakın zamanda Holimax’in yeni sitesini hep beraber inceliyor oluruz. Yeni site ile ilgili şunu belirtebilirim ki olabildiğince günümüz teknolojisine uygun “Clear” tasarım içerisinde olacak.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Turizm0 CommentsViews: 73

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…