Hangi Baharın Yağmuruydun

Eki 29th, 2010 | By | Category: Genel, Öyle bir gün

Bu O’nun dünyası, güneşi kadife ışığında süzülen bir baharı olan dünyaydı. Ne ilkbahardı ne sonbahar olsa olsa orta bahardı. Tarifsizdi. Ne soğuk karı vardı nede yakan güneşi. Onun dünyasıydı bu içini yakan dışını üşüten bir mevsimi vardı. Herşey ortadaydı zaten dünyasınında hep merkezinde tam ortasındaydı. Yaşantısında bazen kurt olur bazen kuzu olurdu. Kimisi kurt olarak tanır kimiside kuzu olarak tanırdı. Kendi içerisinde bile kurt ve kuzu sık sık kavga ederdi. Gözlerinde saklanan bir yaş her daim bulunurdu. Son saniyeyi bekleyen yağmuru gibi.

Onun ortabaharının yağmuru gibiydi gözyaşları. Okyanusları bile farklıydı, hatta okyanusun içerisinde yüzen o balıklarda. Bildiğiniz okyanuslar gibi karışık değildi öyle içerisinde milyonlarca varlık yoktu. Onun okyanusu sade idi sadece suydu. Sadeliği severdide zaten. Bulutların bazen az görünmesini bazen çok görünmesini isterdi. Çok olduğu zaman azı az olduğu zaman çoku isterdi.

yagmuryagar

Bu onun dünyasıydı bir kaç rengi eksikti dünyasında hangi renklerin eksik olduğunu bulmakla geçerdi rüyalarıda. Rüyaları bile farklıydı sanki kendine ait gibi değildi. Kimse anlamıyordu onu. Zaten birilerine birşeyler anlatmak hatta kendini anlatmak ne kadar gereksizdi. İnsanların düşünceleri ne kadar da önemsizdi. Doğruyu bilirdi. Ben kendimi bilirim derdi ve bilirdi. Elleri üşürdü bazen ama içi yanardı, konuşamazdı işte o anlarda. Konuşmakta bazen gereksizdi, gitmeler gerçekten gitme olmadığı zaten güzeldi.

Çok gitti, gidilesicilerden. Uzaklaştı. Bazen ana kucağında kayboldu bazen varlığının en derin yerinde. Bir yaşam ütopyası vardı, hayatında bir de felsefe. Geleceği yaşamadığı için sevemedi ki ya da geçmişinde silemedikleri için üzülmedi. Şu an yapması gerekeni bilirdi ve şu an “dur” demezdi. Aslında bir tarafı dur derken bir tarafı diyemezdi. Kendisi bile hangisinin daha iyi olduğunu bilemedi.

Uzakta iken yanında, en yakınına geldiğinde de uzakta olmayı isterdi. Sonuçta dünyası ortabahardı. Kışı da sevmezdi yazı da hatta kışa yakınıda sevmezdi yaza yakınıda, kendi dünyası 5. mevsimdi. Uzaklarda bir yerlerdeydi. Kendisi bile kendisine yakın değildi. Bazen kendisini bile sevmezdi. Hatta kendisini sevmeyi bile sevmediği günler olurdu. Kendi dünyası onu ne kadar çokta yordu.

Hedefleri vardı ucarcasına gidilecek hedefler. Yaşadığı hedefleri vardı, hedeflerine giderdi, arkadaşlarını severdi. Nedensizce yağan yağmurunu severdi. Tepelerden şehre bakmayı, anlamsızca düşünmeyi ve onu severdi.  Onu sevmeyide severdi.

Senle sensizlik güzel
Tahir Dinç

3 comments
Leave a comment »

 1. bu aşk yakın tarihde efsane olur 😉

 2. научите парня сексу
  скудная смазка во время секса
  игры флеш порно
  бесплатные видео секс мультики
  секс в евпатории фото

  составе мы соберемся только через 4 дня.. для начала мы втроем отправимся в эту деревню, чтоб подготовить плацдарм…
  с кем бы Жизнь меня ни венчала!
  То-то.
  Семён её уже не слушал, он драл Катю так как считал нужным, весь её вид демонстрировал полную беспомощность и отрешёность, её ножки, от которых я не мог отвести свой взор несколько дней назад сидя рядом в машине, терь лежали друг на дружке согнутые в коленях и слегка потрясывая ляшечками при сёминых толчках, также едва заметно, туда-сюда, ходил её волосатый лобок в такт аплитудных движений Сёмы, два бесхозных арбузика вывалившихся из под задранной ночнушки, их не сдерживал лиф и предоставленые сами себе они бойко ходуном ходили по катиному телу сверкая крупными коричневыми сосками, уткнувшаяся в подушку голова, она опять вцепилась в неё зубами, и теперь вместо стонов издавала звук похожий на мычание. Меж тем дядя Семён уже орудовал как отбойный молоток, так же быстро и резко как Лёва на сеновале, было заметно что он уже подходит к эпилогу…Скрип кровати, хлопки, катино мычание из под подушки, всё смешалось, в последний момент добавился стон Семёна, он навалился на тётю Катю всем телом, та невольно с положения боком, легла на живот, Сёма уже полностю разместился у неё на спине, последние толчки были самыми мощными, он начал бурно кончать ей в очко:

 3. ”Sen aşka aşıksın müsaitsin gördüğünü abartmaya,
  biz olsa olsa, bir müddet aşklaştık aşkım,
  aşık olmadık..

Leave Comment