Ankara Gelinlik Mağazaları ve özel dikim evleri fiyat analiz yazısını kaleme alayım istedim. Gelinlik.org olarak Ankara’da hizmet veren mağazaları fiyat aralıklarıyla beraber listelemeye devam ediyoruz. En kısa sürede tüm mağazaları listelemiş olacağız.

Ankara’da Gelinlik Fiyat Analizi

Düğününüzde giyilebilir bir gelinlik için ortalama olarak fiyat hesaplaması yapacağız. Öncelikle Dantel fiyat kısmından başladığımızda Klass Dantel‘de dantel gelinlikte kullanabileceğimiz dantellerin metrelerinin 200 – 500 TL arasında olduğunu görürüz. Bir gelinliğe ortalama 10 ila 20 metre arasında dantel gider. Bu rakam olabildiğince yükseledebilir.

En ucuz dantelden en az şekilde kullanıldığını varsaydığımızda 10 metre ve 200 TL’lik fiyattan olsa 2.000 TL dantele gitmektedir. Tül, işçilik ve diğer unsurları da eklediğimizde bir gelinliğin minumum satış rakamı 2020 itibariyle 3.900 TL civarında olmaktadır.

Bu rakamın altında bir ürün alıyorsanız dikkatli olmalısınız. Nitekim daha önce başka bir gelin adayı tarafından kullanılmış gelinliğin dantelleri sökülerek yeni bir gelinlik ortaya çıkartmış olabilirler. Bu durum düğününüzde muhtemelen belli olacaktır.

3.900 TL Altına Gelinlik Alırken Dikkat Edin

Ürün maliyeti, işletme gideri ve risk yönetimi tam anlamıyla yapan bir gelinlik mağazasında en temel gelinlik 3.900 TL‘den başlamak zorundadır. Dantel fiyatı, metresi ve stilistin kaç gününün gittiğine göre fiyatlar yukarı yönde değişkenlik gösterir. Elbette hayatınızın en özel gününde en güzel gelinliği giymek istediğinizi anlıyoruz. Fakat; fiyatta tam anlamıyla oturmuş bir eko sistem vardır. Fiyat / ürün dengesinden daha önemlisi modelin üzerinizde nasıl duracağıdır. Çünkü; o gelinlik hayatınız boyunca değişmez bir şekilde fotoğraflarınızda kalacak.

Mağaza seçimi için Ankara Gelinlik Mağazaları kısmına giderek kendinize en uygun mağazaları seçebilirsiniz. Gelinlik ve Organizasyon dergisi olarak yüksek memnuniyet içeren mağazalara listemizde yer veriyoruz. Her bir mağazaya güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 71

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…