Herkese Merhaba,

Kanalımızda #EvdeKal listesi hazırladık. Listemizde izlemediğiniz oldukça güzel filmlere değineceğiz. Bu çok bilinmeyen filmleri izlemediyseniz şimdi tam zamanı.

Listemize 10. sıradan giriş yapıyoruz. 11.22.63 elbette bu listede yer almalı. Stephen King tam anlamıyla hayal gücünde zirveye ulaşmış. 2016 yapımı mini dizi 8.2 gibi yüksek bir İMDB’ye rakamına sahip. İzlemediyseniz oldukça keyifli bir 10 saat sizi bekliyor.

9. sırada “Hayatımın Maçı’na” yer verdik. 20 yy’da geçen filmde küçük Hanrry’nin zorluklarla geçen golf macerasına değiniyoruz. 7.5 İMDB’ye sahip filmi ailecek keyifle izleyebilirsiniz.

Serimize yine spordan devam ediyoruz. 8. sırada “Külkedisi Adam” filmine yer verdik. Tüm hayatı boks olan bir bokser sakatlanırsa ve tüm herşeyini kaybederse ne yapar? Bir aile babasının gözünden büyük buhranı izliyoruz.

Buraya kadar oldukça trend filmlere yer verdik. Hepsi yeni ve izleme ihtimaliniz yüksek filmlerdi. Biraz önce bahsettiğimiz 3 yapım arasında izlemediğiniz varsa ilk izlemeniz gereken tam olarak o filmdir.

7. sıraya “Kelebek” filmini yerleştiriyoruz. Filme hapishaneden kaçış filmi dersek eksik söylemiş oluruz. 1973 yapımı film tarihin içerisinde bizi gezdiriyor. İnsanın en uç noktasında insanlığına merhaba diyor. Esaretin Bedeli gibi içimizi acıtmıyor ama “-ah be!” dedirtiyor. Gerçek hikayeden uyarlandığını bilmek ise filmin keyfini katlıyor.

Dünyalı evet 6. filmimiz “Dünyalı” filmi. Film bir evin içerisinde geçiyor dersek ne düşünürdünüz? 14.000 yıldır yaşadığını söyleyen bu insan evdeki arkadaşlarına başından geçen hikayeleri anlatıyor. Bir sohbet eşliğinde geçen filmden 1 saniye bir sıkılmıyorsunuz. Tek kelime ile çok zekice.

Bu aralar kore yapımı dizilere çok merak sardım ve bu filme bu listede yer vermesem olmazdı. 5 sıramızda “Hırçın Sevgilim” filmi yer alıyor. Fakat; Amerikan yapımı olan değil Kore yapım olanı izleyin. Kore yapımı senaryonun ilk yapılan filmi hem de koreliler filmlerinde daha bize yakın işliyor.

4. Sırada “Senin Adın” filmi yer alıyor. Bu film gerçekten bir sanat olmalı. Madem uzakdoğua gittik 4. sıramızda oradan olsun. Anime izlemeyi sevenlerin oldukça fazla keyif alacağı film senaryo olarak kesinlikle izlenmeyi hakediyor.

Listede eski filmlere çok yer vermek istemedim ama 3 sıramızda “Buffalo 66” ‘ya yer vermeden de olmazdı. 1998 yapımı bu filmde hapishaneden yeni çıkan kahramanımız bir kıza zorla ailesinin yanında sevgilisi gibi davranması için zorlar. Peki sonra? Sizce bir aşk bu konudan doğar mı? İMDB 7.5 tamamen hak eden bir yapım sizi bekliyor.

2 Sırada “Cennet Yolcuları” sizi bekliyor. 1997 yapımı filmde kanser hastası olduklarını öğrenen 2 genç hayatın tadını çıkartmaya karar verirler. Fakatt; bir sorun vardır paraları yoktur. O zaman lüks bir arabayı çalmak kulağa hoş geliyor. Oldukça pahalı bir arabayı çalan ikilimiz bir süre sonra arabanın ünlü bir mafya babasının arabası olduğunu farkederler. Güler misin Ağlar mısın filmde karar sizin

İlk sıramızda yer alan filmi izlemediyseniz şimdi şu an ne yapıyorsanız bırakın ve izlemeye başladın. Ailecek izleyebileceğiniz “1900 Efsanesi” size gerçek anlamda muhteşem bir his uyandıracak. Konu hakkında hiç bir bilgi vermiyorum ve sadece izleyin.

Burada 10 film paylaştık ve aralarında 5 filmi izleyen kaç kişi var merak ediyorum. Eğer 5 filmi izlediyseniz lütfen yorum kısmından belirtin. Ben 10 filmden 5 film izleyen çok az olduğunu düşünüyorum.

Bizi izlediğiniz için teşekkür ederiz. Kanalımıza abone olmayı ve bu video beğenmeyi unutmayın. Bir sonraki listem “Türkiye’nin En Güzel 5 Vadisi” olacak. Bu videoyı kaçırmak istemeyeceksinizdir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 23

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…