2008 yılında “Pkk Nedir?” isimli yazmış olduğum seride, Pkk’nın mantık olarak çökertilmesi gayretiyle uzun bir makaleye imza atmıştım. İlgili makale kısa bir süre sonra yüzbinlerce kişi tarafından okunmuş ve siteye saldırı gelmişti. PKK tarafından hacklenen siteyi düzeltmeden direk polis merkezine gitmiş ve ilgili sorunu kendilerine aktarmıştım. Araştırmalarımızda saldırının Fransa merkezli geldiği ve panelimize sızdıklarını görmüştük. O dönemden bu yana Polislerin ilgisizliğinden ötürü, ilgili konuda hiç bir şekilde bir makaleye imza atmadım. Taki şu ana kadar…

Ramazan ayının vermiş olduğu huzurla beraber, kendine özgü o duygusunu hep beraber yaşıyoruz. Bu seyri alemimizde karşımızda olan bir dünya haritası mevcut. Ülke içerisinde ise bu zamana kadar süre gelen Kürtlerin sıkıntıları tamamen halledildi. Tamamen halledilmesiyle beraber artık ayrıcalık isteme durumu da kendisini göstermeye başladı.

Bunları gördükçe sabırlı olmak zorlaşıyor. Son dönemlerde gelen 12 şehit haberiyle de beraber benimde sabrımın taşı çatlayıverdi. Karanlık üzerine kurulu bu oluşum en büyük ve tek hedef olarak kendilerine öldürmek prensibini benimsetmiş ve bu uğurda çalışmalarına da devam ediyorlar.

Uzun yıllardır aynı şekilde kısır bir döngüyle yaşamlarına devam eden bu oluşum.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 28

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…