2 çocuklu tatile gidenler için en önemli faktörlerden biriside 2. çocuga ücret alınıp alınmamasıdır. Şunu belirtmem gerekirki 2 çocuğunuz varsa bu konuda 2. çocuga ücret talep etmeyen otel çok fazla değil. Bu otelleri bu kısımda Tatil Panosu‘ndan yararlanarak yazacağız. Çocuk kapsamı tüm otellerde neredeyse 12 yaşı ve 12 yaşı altı yaş grupları için geçerlidir. Oteller genel olarak 12 yaş ve 17 yaş arasınada yarım kişi ücreti talep ederler. Bizleri burada ilgilendiren 12 yaşının altında 2 çocugu bulunanlar için ikisinede ücret ödemeden tatil yapabileceğimiz yerlerdir.

İlk başta 2 Çocuk Ücretsiz Otel kısmının en güncel haline yandaki bağlantıyla bakalım.

cocuklar

Side, Marmaris ve Fethiye’de aradığınız gibi 2 çocuk için ücret talep etmeyen oteller mevcut. Oteller genel konsepti ile “Herşey Dahil” konsepti üzerine çalışıyorlar. 2 çocuğunuz varsa yukarıdaki kısımdaki otelleri talep edebilirsiniz. Bu otellerle ilgili bilgilere ulaşmak sıkıntı yaşıyorsanız aşağıdaki kısımda ilgili otellerin isimleri ve Tatil Panosu adresinden bağlantıları paylaşacağız.

Bu oteller Side’de yer alanlar sun flipper otel ve iber otel otelleridir, Side taraflarında tatil yapmak istiyorsanız bu otelleri düşünebilirsiniz. Marmaris taraflarında ise sun maris city otel ve sun maris bellamare otel bulunmaktadır. Ayrıca Fethiye taraflarında da lykia world ölüdeniz bulunuyor fakat bu otel yarım pansiyon şeklinde çalışmaktadır.

Ek olarak bir kaç tane daha otel bulunuyor. Fakat siz bu otellerin son güncel haline ulaşmak istiyorsanız resmin yukarısındaki iki çocuk ücretsiz oteller diye paylaştığımız bağlantıyı takip ediniz. Aklınızda her hangibir soru varsa bunu aşağıdaki kısımdan bana sorabilirsiniz.

Çocuklarınızla Bol Eğlenceli Tatiller!

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 45

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…