Türkiye’nin ilk tuğla fabrikalarından Yaylaoğlu Tuğla, Sinop / Boyabat’ta inşaat malzemeleri üretimi yapmaktadır. Maxim SEM olarak “Web Proje Yönetimi” çalışamalarını üstlendiğimiz Yaylaoğlu Tuğla’nın web sayfası yaylaoglu.com.tr adresini 2016 yılına girdiğimiz zaman diliminde güncelledik.

Yeni Sitede Yeni Eklenen Sayfalar

Öncelikle projeyi elimize aldığımızda Yaylaoğlu Tuğla’yı tam olarak yansıtmadığını ve site içerisinde görüntü ve işlevsellik olarak istediğimiz özellikte olmadığını gördük. Bu sebeple Türk SEM olarak projeyi baştan yorumladık ve kesinlikle en içten dileklerimle belirtiyorum Tuğla sektöründe en iyi bir kaç siteden birisi oldu.

yaylaoglu-ust

Tuğla Fiyatlarını Yaylaoğlu’ndan Öğrenebilirsiniz

Tuğla’nın merkezi Boyabat’ta elbette Tuğla kalitesi üst standartlarda peki Tuğla fiyatları konusunda nasıl? Yaylaoglu’na ait Tuğla fiyatlarını incelediğinizde fiyatların oldukça kalite – fiyat dengesine sahip olduğunu göreceksiniz. Yukarıda ilgili bağlantı var sayfaya giderek fiyatları incelemenizde mümkün.

Yaylaoğu Kurumsal Bilgiler

Yaylaoğlu Toprak Sanayi LTD şirketi 1979 yılından bu yana “devamlı kalite” ilkesini prensip edinmiş ve hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden hizmet veren tuğla ve kiremit fabrikasıdır.
Fabrikamız uluslararası standartlarda kaliteye sahiptir. Kaliteli ve köklü bir firmama olmamızı uluslararası belgelerle ve üretim sayımızla da bunları ispat etmiş durumdayız. Şirketimiz CE, İSO 9001-2008 kalite belgelerine sahiptir.
Detaylı bilgilere de web sayfaları yaylaoglu.com.tr adresinden ulaşmak mümkün. Site ile ilgili görüşlerinizi bizlere “Yorumlar” kısmından yazmayı da unutmayın.
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 28

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…