Türk aile yapısına uygun tatil otelleri arasından birisini seçmek oldukça zor bir iş olduğunu biliyorum. Bu konuda çok fazla alternatif içerisinde maalesef değilsiniz. Fakat derecesine göre bir kaç farklı oteli sizlere tavsiyeyi burada sizlere aktarayım istedim.

Derleme Türkiye’nin önemli turizm acentalarından Otelkolik.com tarafından paylaşılan oteller baz alınarak yapılmıştır.

Nurla Beach Otel

Nurla Beach Hotel

Bodrum’da bulunan en iyi Aile otellerinden birisidir. Alkolsüz Herşey Dahil konsepti üzerinde çalışır ve tercih edilebilir otellerden birisidir.

Nurla Hill Otel

Nurla Hill Alanya

Alanya’da bulunan Nurla Hill oldukça güzel bir konuma sahiptir. Aileler için uygunluk derecesi yüksektir. Aynı şekilde muhafazakat tatil otelleri klasmanında değerlendirebiliriz.

Barika Park Termal Hotel

Barika Park Termal Hotel

Otel, Pamukkale’de rakipsiz bir oteldir. Termal suyu ile ünlü otelin, bayanlara özel havuzu bulunmaktadır. Otel alkolsüz herşey dahil konsepti veya sezon dışında tam pansiyon çalışır. Fakat bir not düşmek gerekir ki o da otelin cafe kısmında alkol satışı vardır. Eğer cafe taraflarına uğramayız derseniz Ailenizle güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Otelkolik üzerinde paylaşılan diğer islami tatil yerleri sayfasına giderek diğer onlarca alternatifi görmenizde mümkündür. 

Bu kısımda araştırmalarım sonuçunda önemli muhafazakar tatil otellerine ulaştım. Eğer sizinde bir tavsiye oteliniz varsa daha önce tatil yaptığınız aşağıdaki yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz. 2016 yılında keyifli bir tatil ailenizle beraber sizleri beklemektedir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Turizm0 CommentsViews: 40

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…