Kritik bir hata yaptım yazımızı yazdıktan sonra bazı entresan gelişmeler gerçekleşti. Vera Gelinlik web sitesi veragelinlik.com için önemli bir çok yatırım yapmış olmama rağmen Türkiye genelinde “Gelinlik” aramasında sıralama alamamıştı. Bu durum oldukça can sıkıcıydı. Nitekim; tüm web çalışmaları dahilinde İnternet’e oldukça başarılı içerikler üretmekteydik ve tam anlamıyla gelinlik mağazaları arasında en iyi İnternet’i kullanan mağazaydık.

100 milyon reklam gösterimi, totalde 3 yılda 1 milyondan fazla hedef kitleye ulaşım, Vera Gelinlik markasının global olarak ilerleyişinin net tanımıydı. Fakat; arama motorlarında Türkiye geneli aramalarda listelenemiyorduk.

Bunun doğal sonucu olarak İstanbul’da mağaza açma süreçlerini hızlandırmaya karar verdim. Fakat; son anda muhteşem bir gelişme oldu ve “Gelinlik” aramasında veragelinlik.com Türkiye çapında sıralamaya 41. sıradan girdi.

Ülke Geneli Sıralaması

İstanbul Merkezli Sıralaması

2. Mağazasını İstanbul‘a açtıktan sonra Vera Gelinlik markamızın hedeflediği noktaya ulaşması çok rahat olacaktır. Türkiye’den zaten hali hazırda bir çok önemli marka ile çalışıyoruz. Gelişim sürecimizde Dünyanın önemli markaları ile de anlaşmak gerekli. Bunun içinde bir çok önemli adım atıyoruz. İleriki süreçlerde dünyanın bir çok iyi markasını sadece Vera Gelinlik mağazalarında bulabileceksiniz.

Gelişimi Devam Eden Yapay Zeka

Modelleri tüm ayırıcı yönlerini temel alarak yapay zeka sistemine ekleme sürecimiz devam ediyor. Kişinin kendine has fiziksel ve bilişsel kimyasını temel alan Yapay Zeka, muhtemelen dünya “Gelinlik Sektöründe” ilk olacak. Bizim için gelin adayımızın hayatındaki en önemli gününde giyeceği gelinliği şansa bırakmak yok. Tüm seçenekler arasından en doğru gelinliği bulmak için en doğru süreci işlemek zorundayız.

Geliştirmiş olduğumuz bu prensipler temeli ve toplamında İstanbul’da kuracağımız gelinlik mağazası oldukça fazla önem arz ediyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: İstanbul, Moda0 CommentsTags: Views: 64

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…