Gelinlik Dergisi olarak son dönemlerde bazı gelişmeler yaşıyor. Marka tescil sürecimizde neredeyse 1 ay geride kaldı, yakın zamanda tescil sürecimiz tamamlandığı zaman dünya modasına anlam katacak gerçek bir Gelinlik Dergisi olacak.

Bugün bizim üzerimize düşen görev Gelinlik oldu. Eğer işimiz buysa en iyisini yapmak zorundayız. Eğer bugün en iyisini yapamıyorsak yarın yapacak kişiler için altyapı hazırlayabiliriz. Yılda 1 defa yayınlanacak dergimiz kısa süre içerisinde Türk Moda Ekollerinin kısa hayat hikayeleri ile geleceğin modacıları için tavsiyeler içeren bir bölüm barındıran kitapta yayınlayacağız.

Web Yatırımlarımızın Ulaştığı Kitle Geçen Seneye Göre %200 Büyüdü

Yaklaşık 4 ay önce 2021 Aralık ayında Gelinlik Dergisi Şimdi İstanbul’da ile duyuru yapmıştık. O günden bu yana kadromuzun yüksek çalışmalarından dolayı İstanbul’da 100’den fazla çok değerli Gelinlik Mağazasını listemize dahil ettik. Bu süreçte arka planda Proje Geliştirme ve Yazılım ekibi ise çalışmalarına devam etti.

Google’de “İstanbul Gelinlik” aramasında kısa sürede 8. sıraya geldik. Bu sayede ulaştığımız kitlede önemli bir artışta sağlamış olduk.

Gelinlik Aramasında Sıralama Aynı

Uzun zamandır Gelinlik aramasında “Gelinlik.org” Google’de 2. sayfaya takılı kaldı. Fakat; ilk sayfaya gelmesi içinde şu an itibariyle özel bir isteğimiz yok. Çünkü; kendimizi geliştirmek için şu an çok daha fazla emek harcıyoruz. Türkiye’de en iyisi dünya da benzer projeler arasında ise en işlevseli olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Üretici Firmalarla Perakende Firmalar Arasında Köprü Görevi

Toptan Gelinlik alanında hem Türkiye çapı hem de İzmir geneli çalışmalarımızla bu yılda önemli bir perakende mağaza ile üretici firma arasında köprü görevi gördük. Alanında Türkçe en çok ziyaret edilen site olmasının yanı sıra her geçen bir çok başvuru ile büyümeye devam ediyor.

İngilizce ve Fransızca “Gelinlik” arayan perakende mağazalara ulaşmak istiyoruz. Bu konuda şu an arka planda yazılım ekibinin çeşitli çalışmaları var. Şu an ki altyapı olan WordPress altyapısından bağımsız bir çalışma olacak.

Ödemeyi Gelinlik Dergisi alacak, siparişleri ise ilgili ülkeye üretici kargolayacak. Ürünler mağazaya ulaştığında ödeme üretici hesabına geçecek. Gerçek bir online Gelinlik Fuarı olacak.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Google, İstanbul, Moda0 CommentsViews: 56

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…