Savunma Sanayii Başkanlığı iştiraklerinden biri olduğunu görünce hemen Vizyoner Genç‘e üye olduk.

Türk SEM Yapay Zeka Eğitimleri

Bir süredir 2 konu hakkında ücretsiz eğitim videoları çekmeyi düşünmekteydik, bunlar;

  • Yapay Zekayı Dijital Pazarlamada Kullanma
  • İnternet Üzerinden Farklı Bir Ülke Pazarı Nasıl Hedeflenir?

Tam bu konuyu nasıl yaparız derken Savunma Bakanlığı Vizyoner Genç çalışmasını öğrendik. Hemen harekete geçtik ve firma olarak üye olduk. Vizyoner Genç kendi haklarında şu şekilde belirtiyor.

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı sorumluluğunda yürütülen bir Savunma Sanayii Akademi projesi olan Vizyoner Genç, savunma sanayiimiz için nitelikli insan kaynağı temininin sürdürülebilir kılınması ile üniversite öğrencilerinin yerli ve milli üretim farkındalığına kavuşturulması amacıyla başlatılmıştır.

ODTÜ Teknokent’te bulunan yerleşkeleri ile eğitimler, etkinlikler ve iş / staj ilanları paylaşmaktalar. Bizde bu eğitimleri çekebilirsek ücretsiz dağıtım ağımızda Vizyoner Genç ağının kullanımına da sunabiliriz.

T.C. Savunma Sanayii Başkanlığı

Askerliğini Kara Harp Okulunda başarıyla yapmış biri olarak Savunma Sanayiini bu konuda tebrik ediyorum. Savunma sanayi derken ara ara aklıma KHO komutanımız Tümgeneral İzzet Çetingöz gelir, şu an nerede neler yapıyor merak ederim. Umarım herşey  kendisi için yolundadır. Hatırladığım kadarıyla komutanlara karşı sert, askere karşıda muhteşem biriydi.

Savunma Başkanlığı’nın bu çalışmasını görünce direkt Türk SEM olarak kaydolduk ve Vizyoner Genç Türk SEM sayfasını oluşturduk. Savunma Sanayii’ni bu çalışmasından dolayı tebrik ederiz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Web Dünyası0 CommentsViews: 71

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…