Bir süre önce Türkiye Aktüel‘de köklü bazı değişiklikler yaptık. Bunun en başında tasarımımızı tamamen değiştirdik. Artık daha bir Köşe Yazarı portalıyız.

Türkiye Aktüel Logo Değişikliği

Daha sade ve artık renkleri Kırmızı ve Beyaz.

Köşe Yazarlığı Daha İşlevsel

Bir önceki sistemde köşe yazarı başvuru ekranından başvurular geliyordu ve bizim bu başvuruları incelememiz gerekiyordu. Bu sistem bizim açımızdan oldukça zordu ve on binlerce başvuru incelemem gerekiyordu.

O yüzden bu kısımda bir iyileştirme gerekliydi. Artık yazar olmak isteyenler direk içeriklerini ekleyebiliyor. İlk yazıları kabul edildiği anda da Köşe yazarı olarak tanımlanıyorlar. Turkiyeaktuel.com köşe yazarlığı yapmak için iyi bir yerdi şimdi çok daha iyi bir portal konumuna geldi.

Firma Rehberi Türkiye Aktüel’de

Bir çok İnteraktif özellikleri sistem içerisine dahil ettik. Bir önceki firma rehberi kısmı karmaşık ve kullanışsızdı. Şimdi bu kısımda da bir iyileştirme gerekliydi ve Türkiye Aktüel firma rehberi artık daha derli toplu. Sizde Türkiye Aktüel’e kendi firmanızı ekleyebilirsiniz. Öncesinde bir üyelik oluşturmanız gerektiğini belirtmem gerekli. Aynı zamanda firma maili ile üye olmayı unutmayın.

Peki, İlan Eklenebilse?

Bu yeni arayüzde ilanda eklenebiliyor. Bir çok farklı kategoride ilan eklemek mümkün. İşlevsel bir sistemde SEO Nedir? içeriliğimiz de ki kurallara uygun eklemeler gerçekleşiyor. Google Play Türkiye Aktüel üzerinden uygulamaları indirebilmektesiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Web Dünyası0 CommentsViews: 68

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…