Gelinlik.org Dergi çalışmamızda kısa sürede oldukça güzel bir yol aldık. Türkiye çapında “Gelinlik” sektörünün kalbi olmak için çıktığı yolda önemli virajları ise tek tek aşıyor. Bir birinden değerli Gelinlik Üreticilerini yakın bir şekilde takip ediyor ve en iyilerini Gelinlik.org Toptan Gelinlik ve Gelinlik Üreticileri sayfasında paylaşıyoruz.

Kriter seçimlerinde stilistinin daha önceki iş tecrübelerinden, atölyenin mevcut kapasitesine kadar bir çok farklı etken söz konusu. Elbette Gelinlik Dergisi olarak ana üreticilerin önemli kısmını listelemedik. Fakat; ekleme çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. En kısa sürede tüm “Yüksek Standartlarda Hizmet Veren” mağazaları listelemiş olacağız.

Toptan Gelinlik ve Mevcut İlerlemelerimiz

Sektörün ana araması olan “Toptan Gelinlik” aramasında Gelinlik.org olarak 4. sırada yer alıyoruz. Muhtemel anlamda 1 yıl içerisinde ilk sıraya geleceğini tahmin ediyoruz.

Mağaza listelemesinde esinlendiğimi site Pinterest oldu. Mağazaları Pinterest tarzında 3 blok olacak şekilde listeledik. Aynı zamanda hızlı ticaret ve iletişim için Gelinlik Üreticileri ile iletişime geçilmesini kolaylaştırmak için “Whatsapp” iletişimlerine de yer verdik. Bir şekilde Gelinlik.org Üyesi Atölyeler ve yerel gelinlik mağazaları arasında köprü görevi görmeye çalışıyoruz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 52

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…