Otel reklamcılık çalışmaları başlı başına bir uzman dalı olduğunu biliyor muydunuz? Reklam verimlerinin en geç alındığı ve reklam çalışmalarının oldukça erken başlayan bir alandır. Bu konuda Turksem.com olarak 10 yıla yakın bir tecrübeye sahip olduk. Fotoğrafta gördükleri otele tatile gitmeye karar verme aşamasına gelen süreçte Re-Marketing başta olmak üzere tüm reklam modellerinin aynı zamanda kullanılması gerekmektedir.

Sadece 1 Reklam Modeli Başarı Getirmez

Otel pazarlama çalışmaları için ilk baştan strateji belirleme aşamasında “bütçe analiz” sürecini yeterli seviyede geçirmek gerekir. Bütçe yönetiminde tek bir reklam modeli üzerine yıkılmak asla sonuç olarak başarı getirmez. Tüm reklam mercalarını bir şekilde listelemek ve burada tek bir reklam modeline verilecek bütçenin değişken derecede paylaştırılması gerekmektedir. Biz Türksem olarak Otel reklam stratejisi sayfamızda bu konuyu yüzeysel olarak inceledik.

Bu konuda çalışmalar yapılan firmalar ise Turksem referanslar sayfasında listelenmekte. İlgili referanlara da göz atılabilir.

Biz tüm bu metodları uygularken elbette “InBound Marketing” yapmayı da ihmal etmiyoruz. Uzun yıllardır başarıyla InBound Pazarlama çalışmalarını da kurumlar için yapmaktayız.

Eğer oteliniz varsa ve otel pazarlamayla alakalı bir süreç içerisindeyseniz bunu uzman kadromuza bırakabilirsiniz. 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 25

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…