Gelinlik Dergisi olarak çalışmalarımızı ülkemizin en büyük şehri İstanbul için önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Hali hazırda İstanbul Gelinlik mağazaları arasında dergimiz editörleri tarafından dergimiz standartlarına uyan mağazalar listelendi.

Röportaj Serimize Başlıyoruz

Yakın zamanda Gelinlik Dergisi olarak bazı önemli serilere başlamaya karar verdik. Kadromuza ise önemli bazı kalemleri dahil ettik. Moda yazarlığı konusunda çeşitli çalışmalar yapan Vildan Yeşil ve Gizem Kırdağ artık Gelinlik Dergisi yazarlarından.

Röportaj serimiz projemizi de hızlandırmaya karar verdik. Bu konuda Vildan Yeşil’in önemle röportajlarını bekliyor olacağız.

Türkiye stilistlerinin başarılı çalışmalarını uluslararası arenada tanıtımları üzerine çalışmalarımızı bir süredir Online mecralarda gerçekleştiriyoruz. Paris ve New York moda etkinlikleri bir süredir Zoom üzerinden gerçekleştiriliyor. Özel olarak gelen davetiyelerle katıldığımız online toplantılara Türk stilisterin çalışmalarını aktarma fırsatı buluyoruz.

Alexa Chung

Türkiye Toptan Gelinlik Buluşma Noktası

Gelinlik.org web çalışması içerisinde aktif hale getirdiğimiz Toptan Gelinlik sayfamız sayesinde her yıl perakende mağaza ve stilistlerle aracı bağlantı kuruyoruz. Bu çalışmalarımızı daha ciddi evrensel bir hale getirmek için çok dilli daha işlevsel bir hale getirme çalışmalarını iş programımıza ekledik. Özellikle en fazla talep gelen Fransızca ve İngilizce dilleri için ayrı bir önem arz edeceğiz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, İstanbul, Moda0 CommentsViews: 63

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…