Bu zamana kadar onlarca dava ile karşı karşıya kaldım. Günümüzde hala bu davalarla uğraşmam gerekiyor ve artık olayı farklı bir noktaya kaydırarak zamandan kazanç sağlamam gerektiğini düşündüm. Kendime ait yazmış olduğum 3.000 makale hala günümüzde devam ediyor. Web sayfalarımda ise yüzbinlerce sayfa içerik mevcut. Tüm herşeyi kontrol etmem veya bu içeriklerin durumunı analiz etmem mümkün değil. Yazmış olduğum bir içerik geçen zaman sürecinde bir başkası tarafından tescil edilmiş olabiliyor veya haber sitelerimde ki içerik bir sonraki zaman diliminde tersi olduğu ortaya çıkıyor.

Velhasıl sizi genel olarak çalışmalarım içerisinde rahatsız eden bir durum ile karşılaştıysanız lütfen ilk olarak bana bunu 0539 862 63 05 nolu telefon üzerinden bana bildiriniz. Mutlaka size yardımcı olmak isteyecek ve sıkıntınızın çözülmesi noktasında yardımcı olacağımdır.

Nitekim şu an ben bilinçli olarak hiç bir hata yapmadım. Bu sebepten ötürü sizin tavuğunuza kıış demem pek mümkün değil. Fakat gözden kaçan zamanla güzel olan şeyin kötü olması vb değişik enterasan ve gayri garip şeyler olabilir.

Web çalışmalarım altında milyonlarca insana ait düşüncelerde aynı zamanda bulunuyor. Artık Türkçe çalışmaları bir köşeye bırakarak yurtdışından döviz girdisi sağlayacak bazı projeler üzerinde çalışıyorum. Türkçe çalışmalarım içerisinde bir durum sizi rahatsız ettiyse bunu bana bildirin ve hem siz hemde ben zamandan kazanç sağlayalım.

Neşeli Çalışmalar.
Tahir Dinç
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 28

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…