Gözlerde yorgun gönüllerde
Sözlerde yorgun kelmelerde
Ellerde yorgun bedende
Sen yoksun herşey yorgun

diye birşeyler saçmaladım neyse konu yok. Konusuz bir konu kısaca ne varsa yazacam aklıma ne gelirse işte bu siteyi bu yüzden acık tutuyorum. Tamam konumuz yine aşk olsun, uzun süredir sanırım 1 yıl oldu yanlızım ve hala yanlızım ama mutlu degilim çok fazlada mutsuz sayılmam. Önceki yazılarımı okumuş olanlar bilirler, gönül deryama sızmış olanlar için zamanında kullandıgım güzel sözlerin aslında onlara ait olmadıgını o sözlerin asıl olana gittigini söylemiştim. Hala fikirlerimde degişme yok hala bu zamana kadar kız arkadaşlarıma söyledigim güzel sözler onların degil beklenilen asıl kıza olduydu. Bir çogu kendisine sanıp sevindiler ama yanılmışlardı o sözler onların kesinlikle degildi.

Asıl olanı beklerken yaşın emale ermesi can sıkıcı bir durum cevredeki arkadaşların evlenip cocuk yapmasıda gerçekten zamanı kaçırmış olmanın vermiş oldugu bir hüzün de veriyor insana. Bu saatten sonra gönül eglendirmek vesaire o tarz şeylerin benden gectigini biliorum daha ciddi birşeylerin beklentisindeyim. Korkum bu yüzdendir sanırım kendimi çok fazla kaptırıp geri alamamaktan  o yüzden yanlızlıgı tercih ediyorum.

 

Tamam biraz daha ciddi şeylerden bahsedelim yada bir şiir denemesi yapalım bir süredir şiir denemesi yaptıgımı söylemem. Dün gece uyurken mükemmel bir dörtlük gelmişti aklıma ama PC acıp yazmaya üşendim ve unutmuyacagıma emindim velhakin şuan bir tek kelimesi bile aklımda degil. Sıfırdan bir şiir yazalım umarım bu bir şiir olabilir.

Tamam vazgectim başımın agrısı bir şiir yazmama izin vermiyecek kadar fazla ve aklımda tam olarak ne istedigini bilmiyor. Birşey istemezsen şiir yazamazsın birşeyler istemeli ve onu şiirsi duyguyla yazıya dökmelisin yani şu an degil.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 41

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…