Ülkemizin önemli şehirlerinden Gaziantep’te bulunan Gelinlik mağazalarını sizler için Gelinlik.org ‘ta listeledik. Nitekim oldukça ve güvenilir mağazaları tamamen listelediğimizi düşünüyoruz. 15 ‘e yakın Gelinlik mağazası listesine ulaştık. Mağazalarla ilgili araştırmalarınızı Gelinlik.org üzerinden yapmayı unutmayın.

Gaziantep Gelinlik Mağazaları ve Antep Gelinlik Fiyatları

Elbette tüm Antep mağazalarını kısımda bahsedemeyiz. Fakat; kısa bir şekilde bu mağazaları sizler için bu kısımda bahsedeceğiz.

Dreamon Gelinlik Gaziantep

Antep’in köklü gelinlik mağazalarından birisidir.

https://www.gelinlik.org/firma/dreamon-gelinlik-gaziantep/

Osmanlı Moda Evi

Osmanlı Gelinlik ve Moda Evi Gaziantep’te deneyimli bir ekibe sahiptir.

https://www.gelinlik.org/firma/osmanli-moda-gaziantep/

Rüya Moda Evi

Gaziantep Nişanlık ve Bindallı konusunda önemli bir ürün yelpazesine sahip.

https://www.gelinlik.org/firma/ruya-modaevi-gaziantep/

3 gelinlik mağazası haricinde elbette bir çok mağaza var. Bunlar genel olarak Gaziantep Gelinlik Mağazaları bağlantısında yer alıyor.

Gaziantep Hakkında

Gaziantep ya da eski ve halk arasındaki adıyla Antep, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık 9., şehir merkez nüfusuyla en kalabalık 6. şehri. 2019 sonu itibarıyla 2.069.364 nüfusa sahiptir. Akdeniz ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin kesişme noktasında bulunan Türkiye’nin önemli şehirlerinden Gaziantep sanayi ve gelişmişlik bakımından ilk sıralarda yer alır. Eğitim, ticaret ve sanayi şehridir. Hâlâ yaşanılan en eski kentlerinden biridir. Bunların yanında Antep, Türkiye sanayisi ve ticaretinde de çok önemli bir yer tutar. Bunun sebepleri arasında Gaziantep’in Anadolu ile Orta Doğu arasında bir konumda bulunması ve liman kentlerine yakınlığı sayılabilir. Gaziantep’in simgeleri arasında Gaziantep Kalesi sayılabilir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Moda0 CommentsViews: 116

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…