Bostancı Çiçek Durağı

Şub 29th, 2012 | By | Category: Ekonomi

2012 şubat ayında Adaflorya İstanbul’a yatırım yaparak “Çiçek Durağı” Bostancı şubesinden bayilik satın aldı. Çiçek durağı İstanbul’un 100’den fazla yerinde bulunan ve hızlı çiçek teslimatıyla övünmeye çalışan ve buna başaracaklarına emin olduğum güçlü bir yatırım. Analiz ettiğim kadarıyla Türkiye’de güvenli ve kaliteli hizmeti “Çiçek Durağı” markası altında gerçekleştirme arzusundalar. Çiçek siparişlerinde de genel bir ağ kurma gayretleri mevcut. Bu ağı şu şekilde analiz edebiliriz.

cicekduragiİstanbul İçin Çiçek Ağı Çiçek Durakları
Çiçek Durakları Nedir? Nasıl Yararlanılır?

Çiçek siparişinde bulunmak istiyorsunuz o an İstanbul / Şişli’desiniz. Şişli’de Çiçek Durağı’nın bünyesinde bulunan bir işletmeye giderek Kadıköy’de istediğiniz yere çiçek siparişinde bulunabiliyorsunuz. Hemde kısa bir sürede teslimat gerçekleştirilmesinin sağlanmasıyla. Zamandan tasarruf edilebilen uygulama uzun süreçli bir çalışmanın ürünü ve yüzlerce bayisiyle İstanbul’un en büyük çiçek ağı.

Şu an için sadece İstanbul’da bulunan çiçek ağı Türkiye’nin diğer şehirlerine de geliştirdikleri teknolojiyi taşıyacaklarına eminim. Hatta uygulama kullanım alanını geliştirerek Evrensel bir çiçek ağına giden bir uygulama da olabilir. Her şey için alt yapıları ve gerekli vizyonları yeterli görünüyor. Online bir şekilde Çiçek Duraklarının web sayfalarından çiçek siparişleri de verilmesini de mümkün kılmışlar. Facebook ve diğer İnternet siteleri üzerinden de araştırma yaparak bu çiçek duraklarına ulaşabilirsiniz.

Tags:

7 comments
Leave a comment »

  1. Çok hoş ve güzel bír logoları var, çiçek duraklarını devamlı görüyorum başarılı bir düşünce… 😉

  2. Bu sıralar fazlaca karşılaştığım, kendi kendime Çiçeklerin cümbüşü olarak adlandırdığım Güzel Camekanlar 🙂

  3. Süper olmuş, gördüm harika. Çiçek Durakları yol üstü, sağda solda çiçekçi aramaktan kurtulduk. Online çiçek sitelerinden verdiğim siparişlerde zaman zaman sıkıntılar yaşamıştım. Bu Duraklarda ise verdiğim siparişi görebileceğim 🙂

  4. Bir yaz döneminde çiçekçi de çalışmıştım, şimdilerde bana çok uzak bir meslek olmasına rağmen çiçekleri ve çiçekçiliği çok seviyorum 🙂 İnşallah ileride böyle küçük ve şirin bir çiçek dükkanı açma imkanım olur 🙂

  5. BU İŞTE MÜTHİŞ DERECEDE PİS KOKULAR VAR.BU İHALE İBB’DE ABİSİ OLAN …TEKAR BİRİNE EL ALTINDAN PEŞKEŞ ÇEKİLMİŞTİR.İHALEYİ ALAN BU ZAT ÜSTELİK HERKESİ DOLANDIRMIŞTIR.VERİLEN REKLAMLARI DOĞRU DÜRÜST YAYINLAMADIĞI GİBİ İŞ YAPTIRDIĞI KİŞİLERİN, AJANSLARIN DA PARASINI ÖDEMEMİŞTİR.İHALEYİ ALAN BU İŞTEN ZERRE KADAR ANLAYAN BİRİ DEĞİLDİR.İBB BU TİPLERE İHALE VERMEKLE ÇOK BÜYÜK HATA YAPMIŞTIR.BUNUN BEDELİNİ SEÇİMLERDE VE HALKIN VİZDANINDA EN ACI ŞEKİLDE ÖDEYECEKTİR.TÜM SONUÇLARIN VEBALİ DE BUNA SEBEP OLANLARIN OLACAKTIR.BU ADAM YÜZÜNDEN AK PARTİDEN NEFRET ETMEYE BAŞLADIM.
    PROJE GÜZEL OLMASINA RAGMEN MALESEF YANLIŞ İNSANLARIN ELİNDE BİRİLERİNİ DOLANDIRMAK İÇİN ARAÇ OLARAK KULLANILMAKTADIR.YAZIKLAR OLSUN…

  6. BU İŞTE MÜTHİŞ DERECEDE PİS KOKULAR VAR.BU İHALE İBB’DE ABİSİ OLAN …TEKAR BİRİNE EL ALTINDAN PEŞKEŞ ÇEKİLMİŞTİR.İHALEYİ ALAN BU ZAT ÜSTELİK HERKESİ DOLANDIRMIŞTIR.NE REKLAMLARI DOĞRU DÜRÜST YAYINLAMIŞ NE DE İŞ YAPTIRDIĞI KİŞİLERİN PARASINI ÖDEM,İŞTİR.BU İŞTEN ZERRE KADAR ANLAYAN BİRİ DEĞİLDİR.İBB BU TİPLERE İHALE VERMEKLE ÇOK BÜYÜK HATA YAPMIŞTIR.BUNUN BEDELİNİ SEÇİMLERDE VE HALKIN VİZDANINDA EN ACI ŞEKİLDE ÖDEYECEKTİR.TÜM SONUÇLARIN VEBALİ DE BUNA SEBEP OLANLARIN OLACAKTIR.BU ADAM YÜZÜNDEN AK PARTİDEN NEFRET ETMEYE BAŞLADIM.

  7. e7ok sevdim. aldım. lizkinini vererek bir bf6lfcmfcnfc blog’uma aldım, hem hakkınızı yemedim, hem de buraya yazarak blog’umun reklamını yaptım. adamolmazadam.com hatta, linkini de vereyim.sf6zde alternatifleşmede tek tipleşmeye ne zamandır gfclfcyorum.

Leave Comment