2012 şubat ayında Adaflorya İstanbul’a yatırım yaparak “Çiçek Durağı” Bostancı şubesinden bayilik satın aldı. Çiçek durağı İstanbul’un 100’den fazla yerinde bulunan ve hızlı çiçek teslimatıyla övünmeye çalışan ve buna başaracaklarına emin olduğum güçlü bir yatırım. Analiz ettiğim kadarıyla Türkiye’de güvenli ve kaliteli hizmeti “Çiçek Durağı” markası altında gerçekleştirme arzusundalar. Çiçek siparişlerinde de genel bir ağ kurma gayretleri mevcut. Bu ağı şu şekilde analiz edebiliriz.

cicekduragiİstanbul İçin Çiçek Ağı Çiçek Durakları
Çiçek Durakları Nedir? Nasıl Yararlanılır?

Çiçek siparişinde bulunmak istiyorsunuz o an İstanbul / Şişli’desiniz. Şişli’de Çiçek Durağı’nın bünyesinde bulunan bir işletmeye giderek Kadıköy’de istediğiniz yere çiçek siparişinde bulunabiliyorsunuz. Hemde kısa bir sürede teslimat gerçekleştirilmesinin sağlanmasıyla. Zamandan tasarruf edilebilen uygulama uzun süreçli bir çalışmanın ürünü ve yüzlerce bayisiyle İstanbul’un en büyük çiçek ağı.

Şu an için sadece İstanbul’da bulunan çiçek ağı Türkiye’nin diğer şehirlerine de geliştirdikleri teknolojiyi taşıyacaklarına eminim. Hatta uygulama kullanım alanını geliştirerek Evrensel bir çiçek ağına giden bir uygulama da olabilir. Her şey için alt yapıları ve gerekli vizyonları yeterli görünüyor. Online bir şekilde Çiçek Duraklarının web sayfalarından çiçek siparişleri de verilmesini de mümkün kılmışlar. Facebook ve diğer İnternet siteleri üzerinden de araştırma yaparak bu çiçek duraklarına ulaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 27

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…