Tatil noktasında bir çok arkadaşım tatil oteli tavsiyesi istemektedir. Aynı zamanda nereden rezervasyon yapacaklarını da sormaktalar.  Bu konuda genel tavsiyeler içeren bir yazı yazayım istedim. Öncelikle tatil yapacağınız yerin belirlenmesi noktasında “Otelkolik.com Tatil Danışmanları” sizlere yardımcı olacaktır. Otelkolik üzerinde ki bir çok otel en uygun fiyatları vermekte ve sizlere keyifli tatiller sunmaktadır.

İslami Tatil Yerleri İle İlgili Oteller

Türk aile yapısına uygun tatil anlayışına uygun tatil otelleri yine Otelkolik.com bünyesinde mevcut. İslami tatil otelleri olarak geçen bu oteller, genel olarak “Alkolsüz Herşey Dahil” hizmet sunmaktadır.

islami-oteller

İlgili otellerde “Bay – Bayan” havuzlarının ayrı olması da önemli avantajlardan birisidir.

Alanya, Otelkolik İçin Başlangıç Noktası

Otelkolik’in en önemli bölgesi Alanya olarak durmaktadır. Bu konuda ciddi bir otelle anlaşmaları vardır ve fiyat karşılaştırmaları yaptığınızda acentanın inanılmaz indirimler yaptığını görürsünüz. Hemde yapacağınız tatili Otelkolik güvencesi ve “Rezervasyon teminatı” ile yapacaksınız. Her daim anlaşmalı bir çok otelde Otelkolik yetkilisi sizlere yardımcı olmak için otelde bulunacaktır.

Tatil danışmanlarını 0850 850 44 40 numaralı hattan arayabileceğiniz gibi web sayfaları www.otelkolik.com üzerinden de “Online Rezervasyon” imkanlarına sahipsiniz. Yine de Otelkolik Tatil Danışmanları ile görüşerek kendinize en uygun oteli tanıtıp tavsiyelerini istemeyi unutmayın. Kendim bir liste yapacak olduğumda ise ilgili 4 otel şu şekilde olurdu.

  • Vista Hill Hotel Kuşadası
  • A’la Park Hotel – İslami Tatil Oteli
  • Cande Onura
  • Miramor Hotel

İlgili oteller sıkıntısız keyifli otellerdir. Özellikle “Fiyat – Kalite” denginde değerlendirecek olursak benzersiz olabilirler. Çünkü; istenilen fiyatlar karşılığında otel ve hizmet kaliteleri oldukça yüksek.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 83

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…