Sevmek sevilmek

Nis 18th, 2007 | By | Category: Genel, Site tanıtımları

Sevgi adına muhakkak her yürekte vardır söylenesi sözler. Kişisel blogumda bende bendeki o sözlerden aktarmak isterim. Aşk adına söylenesi sözlerde ilk aklıma gelen ”Gözlerin yakınlaştırdığı, kalbin aşık olduğu ve düşüncelerin devam ettirdigi” olur. Bu sanırım tüm insanlar için gecerli bir şey yaratılışın dogasında olan birşey, anne baba sevgisi gibi aşk eş arayışı sevmeyi artırmak ve devam ettirmek. İleri vadede düşünüldügünde aslında ”Aşk” adına insanların genelde anlık şeyler yaptıgını görüyorum. Mesela hiç bir kimse 10 yıl sonrası için sevgilisine veya eşine mektup yazmışmıdır ve 10 yıl sonra iade edilecek bir hediye. Saçma gelsede insanın mantıgına yapan hiç görmedim ama ben seversem yaparım.

Aşk adına söylenecek o kadar cok şey adına acaba internette insanlar neler yapmış diye şöle baktıgımda aynı yazının binlerce sitede gezindigini gördüm. Bu bakımda klasileşmiş şeyler dönüyor ortada şekil o olunca özgür platform internette insanlar açaba forumlarda ne yazmışlar diye baktım.

Forumları araştırmak adına en zevkli oyuncagım Google’ye girip ”Aşk Forumları” olarak aratmak oldu ilk cıkan siteye girip bakayım dedim cıkan forum sitesi http://www.sevgi.name.tr/forum/ sitesiydi. Site de kullanılan renkler Aşk ile simgeleşen renkler olmasada siteye iyi bir hava katmış. Kategorilerin düzenine baktıgımda ilk gözüme çarpan ”Aşk” oldu aşk ve çeşitli türevlerini forumda kategorilere dagılmış şekilde gördüm. İçerigede baya doymuşlar, eğer hala ”Bendeki Aşk’ı” anlatacak bir yer bulamadım diyorsanız burayı ziyaet etmenizi tavsiye ederim.

 

4 comments
Leave a comment »

  1. aşk aşk aşk…. yüz yıllardır bu konuda yazılır çizilir ama hiç kimsede adam gibi aşkı yaşayamaz. bilmez çünkü aşkın almadan vermek olduğunu;bilmez çünkü aşkın o sonsuz güçlü büyüsünü, anlayamaz sevginin yüceliğini kendin den çok onu sevmenin nasıl bir duygu olduğunu…. aşk evet aşk ama gerçek hayatta ama sanal dünyada her ikisindede gözle görünmeyen bir varlığı ruhu sevmiyomuyuz. üzerine geçirdiği kılıfa bakmaksızın değilmidir ona duyduğumuz o yüce duygu… eğer değilse ruhun kaplandığı beden elbisesine göz dikmişsek ve sadece onu sevdiysek bu aşk olamaz benim aşk kavramıma uymuyor bu
    aşk sonsuz ve güçlü güzel çirkin ayırt etmeden aşksa eyvallah ozaman hoş geldin bana aşk

  2. doğmdan önce ölen bir bebeğin yaşayan bir erkek çocuğunun bedenine girmesi ve annesiyle konuşması

  3. nasıl işler bunlar ya …

  4. Herşeye ragmen bunca yazılıp okunmasına ragmen…ve tüm doyumsuzluklarımıza ragmen…yınede Aşkı yaşamak güzel…yazı güzel ama ben resime bayıldım…adam ve köpek…işte karşılıksız çıkarsız…hiç bitmicek bir sevgi..