Sevgi adına muhakkak her yürekte vardır söylenesi sözler. Kişisel blogumda bende bendeki o sözlerden aktarmak isterim. Aşk adına söylenesi sözlerde ilk aklıma gelen ”Gözlerin yakınlaştırdığı, kalbin aşık olduğu ve düşüncelerin devam ettirdigi” olur. Bu sanırım tüm insanlar için gecerli bir şey yaratılışın dogasında olan birşey, anne baba sevgisi gibi aşk eş arayışı sevmeyi artırmak ve devam ettirmek. İleri vadede düşünüldügünde aslında ”Aşk” adına insanların genelde anlık şeyler yaptıgını görüyorum. Mesela hiç bir kimse 10 yıl sonrası için sevgilisine veya eşine mektup yazmışmıdır ve 10 yıl sonra iade edilecek bir hediye. Saçma gelsede insanın mantıgına yapan hiç görmedim ama ben seversem yaparım.

Aşk adına söylenecek o kadar cok şey adına acaba internette insanlar neler yapmış diye şöle baktıgımda aynı yazının binlerce sitede gezindigini gördüm. Bu bakımda klasileşmiş şeyler dönüyor ortada şekil o olunca özgür platform internette insanlar açaba forumlarda ne yazmışlar diye baktım.

Forumları araştırmak adına en zevkli oyuncagım Google’ye girip ”Aşk Forumları” olarak aratmak oldu ilk cıkan siteye girip bakayım dedim cıkan forum sitesi http://www.sevgi.name.tr/forum/ sitesiydi. Site de kullanılan renkler Aşk ile simgeleşen renkler olmasada siteye iyi bir hava katmış. Kategorilerin düzenine baktıgımda ilk gözüme çarpan ”Aşk” oldu aşk ve çeşitli türevlerini forumda kategorilere dagılmış şekilde gördüm. İçerigede baya doymuşlar, eğer hala ”Bendeki Aşk’ı” anlatacak bir yer bulamadım diyorsanız burayı ziyaet etmenizi tavsiye ederim.

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel, Google0 CommentsViews: 31

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…