2008 yılında yazmış olduğum “PKK Nedir? Ne Demektir” konulu makaleyi yarım milyon civarında insanın okumasıyla beraber Fransa merkezli sitelerimize saldırılar gelmişti. O dönemlerde kendi kişisel siteme sızanlar PKK ile ilgili makaleler yazarak bir gün siteyi kullanılamaz hale getirdiler. Bu durumda ben derhal Polis merkezine giderek şikayetçi olmuş ve durumu kendilerine aktarmıştım. Polislerin o dönemlerde ki ilgisizliği üzerine konu üzerinde pek fazla duramadım.

Son günlerde gerçekleşen tüm olaylarla beraber ufak bir yazıyı kaleme alayım istedim. 2008 yılında şehir haberleri fazlaca beni üzmekteydi. O dönemlerde psikolojik anlamda bende PKK üzerine giderek nedir, ne işe yarar gibi şeylerle bir yazı serisine imza attım. Özellikle PKK Nedir konusunun yarım milyon kişi tarafından okunması da gerçekten beni fazlaca mutlu etmiştir.

PKK, İnsana Olan Sevgimizden Dolayı 2011 Yılına Kadar Geldi

Bugün her şey çok farklı Türkiye çok ilerledi ben 2008 yılında almış olduğum binlerce mail ve mesaj sonrası bu konulara çok fazla değinmek istemiyorum fakat Türkiye’de kesinlikle bir Kürt sorunu kalmadı. Aklı olan birinin Kürt sorunu kalmadığını görmesi çok zor değildir.

Keşke yaklaşık 20 sayfalık PKK Nedir yazım duruyor olsaydı ve sizlerle bu yazıyı paylaşsaydım. Fakat gelen saldırı sonucu “ispanyol.net” üzerinde ki verilerde çok ciddi kayba uğradık.

PKK’yı Desteklemenin Vebali

  • İlk başta PKK desteklemek demek Allah’a inançsız olunduğu anlamına gelir. Çünkü PKK Allah’a inanmaz ve bir dini yoktur.
  • Eroin vb İnsana zararlı şeylerin her gramı tüm destekcilerine eşit derecede günah olarak paylaştırılmaktadır.
  • Öldürülen her bebeğin günahı yine PKK destekçileri tarafından paylaşılır.
  • Ben bu ülkeye hizmet etmenin sevap olduğu bilinci ile hareket ederken, aynı orantıda bu ülkeye zararda bulunmak günah olgusunu ortaya çıkartıyor.  Bu demektir ki ülkeye her zararlı eylemde bu eylemin vebali de yine tüm hepsine paylaştırılıyor.
  • Bu ülkenin doğusundan batısına tüm vatandaşlarının terörizm nedeniyle yaşadıkları sosyal ve ekonomik sıkıntıların hepsinin vebalini de aynı şekilde PKK destekçileri üstlenir.

Gelecek neslin bu PKK sorununu çözeceği günü özlem ile bekliyorum. Fakat bu şekilde bu ülkeye ve askerlerine PKK tarafından saldırı gelirse kesinlikle Hakkari ve Şırnak taraflarıyla beraber seçim yapılarak bir Kürt devleti kurulabilir. Fakat Türkiye Cumhuriyeti’ne ait topraklara 1 santim bile o dakikadan sonra yaklaşamazlar. Aynı şekilde tüm Kürtlerinde kendi ülkelerine gönderilmesi gerekli olmaktadır.  PKK başarılı olursa zaten başarısı da bu olacaktır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Paylaşın

By Categories: Genel0 CommentsViews: 36

Katılın

Makalelerden Haberdar Olun…